reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
Emkamek silver croos 3D to tez jeden z moich typow wozkowych. strasznie mi sie podoba no i jest tutaj bardzo popularny (tzn w Anglii :sorry2:)

zetka273 a tego Chicco For Me widzialam na zywo w sklepie i takie sobie moje pierwsze wrazenie bylo :sorry2:no ale musisz sama sie jemu przyjrzec i wtedy zdecydujesz
 
Zetka273 gdybym miala wybierac sposrod tych dwoch, to wybralabym ten Sklep internetowy SMERFETKA - Artykuły dziecięce: Wózek BeeBee Cameleon kolor Blue ten niebieski wyglada na porzadniejszy, zwlaszcza gondolka.:confused:
Na poczatku chcielismy kupic taki CITY DRIVER TRAVEL SYSTEM CAR SEAT & PRAM in 32 COLOURS on eBay, also, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (end time 02-Oct-08 22:00:00 BST) ale jest strasznie ciezki i po zlozeniu zajmuje duzo miejsca. Bardzo chcielismy czerwony, ale teraz przekonalam sie do ciemnych kolorow - na pewno jasne sa ladniejsze, ale malo praktyczne, zwlaszcza do samolotu...:baffled:
 
Emkamek ja juz sie zdecydowalam na chicco bo mam juz gondolke i fotelik .kupilam od kumpeli za pare groszy.wiec kupuje chicco tylko nie moge sie zdecydowac czy ten for me? Czy chicco trio enjoy evolution.gondolke i fotelik mam od tego trio ale w sklepie mowili ze gondola pasuje do wszystkich chicco z systemem clik clak.czy cos w tym rodzaju.ten for me troche bardziej mi sie podoba jako spacerowka.tylko te koleczka troche mnie przerazaja.for me ma lepsze raczki 'stelarz i palaka .i chyba sie zdecyduje na ten .
 
Duzo wozkow jest fajnych ,tylko ta ich waga i wielkosc.ja mieszkam na 1 pietrze ale mam zato bardzo waska klatke schodowa wiec o wnoszeniu wozka nie ma mowy w pojedynke.chyba ze we 2 lub ciagnac.przy .pierwszym dziecku wlasnie mialam taki duzy.porazka.a sprawdzila sie najlepiej parasolka.wiec dlatego tak rozmyslam nad tymi parasolkami z odczepianymi gondolami.
 
Kobitki a słyszałyście o butelkach/ smoczkach/ podgrzewaczu Tommy Tippee :confused: Co myślicie o tym sprzęcie :confused:

Co do wózka, to my też mieszkamy dość wysoko (3 piętro bez windy) i mamy nie za duże auto (clio), w związku z tym wózek wybraliśmy chyba już Quinny Buzz 3 ten z gondolą, spacerówką i fotelikiem w 1 :-) Co prawda jest trochę drogi, ale rodzina ma się zrzucić ;-)
 
Zetka273 ja bym sie chyba nie obawiala tych podwojnych kolek, chicco to dobra firma.:tak:
Zuzia24 my chyba kupimy silver cross 3D, ale przez ebay, bo nowy z przesylka kosztuje tam nawet 250Ł:szok:
Dziewczyny, a kiedy wy chcecie kupic wozki? Rozgladacie sie na razie, czy kupicie, jak tylko sie zdecydujecie?
 
Alek firma Tommy Tippee jest bardzo popularna w Wielkiej Brytanii. Ja sie juz zdecydowalam na sterylizator i butelki (maja bardzo fajny ksztalt;-):-D). Popytalam doswiadczonych kolezanek i polecaja.:tak:
 
reklama
Emkamek super! dzięki za info :-):-)
Co do wózka, to my planujemy kupić w styczniu, może już jakieś wyprzedaże będą?;-):-D
 
Do góry