reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Wiesz 1200 zl to duzy wydatek na raz, rozumiem twojego tate. Na wozek to nie jest duzo, bo ceny sa ogromne, ale coz. A babcia malego czyli mama ojca mojego dziecka powiedziala ze mam wybrac jaki chce. Za co jestem jej bardzo wdzieczna, chociaz nie starcza mi kasy na inne wydatki. :-(
 
reklama
Wiesz 1200 zl to duzy wydatek na raz, rozumiem twojego tate. Na wozek to nie jest duzo, bo ceny sa ogromne, ale coz. A babcia malego czyli mama ojca mojego dziecka powiedziala ze mam wybrac jaki chce. Za co jestem jej bardzo wdzieczna, chociaz nie starcza mi kasy na inne wydatki. :-(
Tzn ja mu sie nie dziwię i nie mówię mu ile wózek będzie tak naprawdę kosztował, powiedziałam rodzicom że ok 800 zł a resztę dołożę ja, albo niech dadzą ile mają (ale mój tata ma węża w kieszeni i żartował powiedział że zgadza się na 200 zł :-D). Dobrze że on nie chodzi po sklepach z wózkami bo by się biedny cenami załamał, bo chyba nie zdaje sobie do końca sprawy z cen. Zresztą co ja o cenach wózków myślę, on się w cenach w spożywczaku nic a nic nie orientuje i wiecznie mamie gada że za dużo kasy wydaje :baffled: Oj ale ja i tak nie lubie jak ktoś mi coś sponsoruje albo bez okazji daje bo jest mi głupio, wolę wszystko a przynajmniej większość sama sobie kupić.
 
Moje tuniczki już dotarły, są tak fajne że jestem zła na siebie że tylko 2 zamówiłam :sorry:
Jakąś sesję porządną w Święta zrobimy to się pochwalę !

Miłego Dnia!!
 
Co do różowych ubranek, moja 4 letnia córcia tez ma "fazę". Czasem tylko się obawiam, żeby to nie zostało jej na zawsze i żeby nie wyrosła na coś w stylu Dody albo Joli Rutowicz...:szok::baffled:
 
Będzie musial pocwiczyć wyrzut :-D Jak stanie na środku ulicy i rzuci z okna to powinna korespondencja dolecieć :-D No, albo zawsze może u sasiadki zostawić i sciemnić, że przeciez dzwonil a tej pani nie ma :-D
 
a ja kupiłam dziś 2 koszulki nocne ciążowe , coprawda nieprzepadam za koszulkami ale do szpitala trzeba mieć.

.
 

Załączniki

  • mj 002.jpg
    mj 002.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 38
  • mj 003.jpg
    mj 003.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 39
melduje ze kalinkowo- biedronkową wanienke zakupiłam , coprawda do kompania małego to sie raczej nienadaje ale do ręcznego pranka jest świetna
 

Załączniki

  • mj 004.jpg
    mj 004.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Ale ci fajnie. U mnie wózek kupuje mój tata, ale mam już dosyć jego marudzenia że czemu tak dużo itp. Ale czy 1200 zł to dużo?
Ceny się zmieniają drastycznie :-D Niespełna 3 lata temu kupowałam dla małego wózek i dałam 700 zł, dziś za taki sam model musiałabym dać 1000 zł (dobrze, że mam po synku). Jak dla naszego budżetu to spore obciążenie, ale wszystko zależy od sytuacji finansowej. Dla jednego 1000 zł to pół pensji i poważny wydatek, dla innego kwota "po przecinku". Dobrze, że miłość jest za darmo :-D Tego moim dzieciom nigdy nie zabraknie :tak::tak::tak:
 
Do góry