reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

dziewczyny,
tak czytam o tych ciuszkach, które już macie i zazdroszczę;-). U mnie od wczoraj malowanie (a ja u rodziców na przechowaniu), póżniej meble muszę zrobić bo mieszkanko trzeba przystosować a ciuszka nawet "pół" nie posiadamy jeszcze:zawstydzona/y:. Mam nadzieję, że jak zaczniemy z moim A wyprawkę kupować w kwietniu to się ze wszytkim wyrobimy.
 
reklama
Ja już troszkę ubranek dla dzidzi mam. Niewiele nowych kupiłam głównie tych przylegających do ciała -jak body, koszulki, śpioszki na pierwsze dni-bo to jednak moim zdaniem powinno być nowe. A większość spodenek, dresików,bluz ( tak od 3 m-cy w górę) mam z second handa, ale naprawdę bardzo dobrej jakości i markowych firm.

15406844d8.png
 
My tez bedziemy mieli kolyske....tylko taka z tradycjami :-D Jest to bowiem kolyska w ktorej spala moja mama, wiec latek troche ma:szok: Zostanie jednak odswiezona i przygotowana na nasze malenstwo przez Meza i Dziadka....juz sie nie moge doczekac:-) Maz tez...caly czas tylko mowi zeby dziadek nie odnowil zanim On wroci...hehe...slodkie:-D Mysle ze kolyska posluzy tak do 3 miesiaca a potem trzeba bedzie wymienic na lozeczko:tak:
Co do ubranek to mam kilka rzeczy ale na razie to jeszcze nic, dzisiaj wybieram sie do miasta po pracy to moze cos znajde fajnego i kupie:tak:
 
A ja dzisiaj chcialam kupic kilka rzeczy, ale nic znalezc nie moglam. Tzn kupilam jedne body (wczesniej upatrzone) w Smyku, a tak poza tym nie ma za wiele ubranek dla chlopcow.
A wy gdzie robicie zakupy? Poza allegro:-)

Moim zdaniem Smyk jest drogi i wcale nie taki naj. Szersza oferta jest w h&m, super ciuszki można kupić w Cubusie i Kappahlu - tam często mają pojedyncze sztuki przecenione do nieprzyzwoitych wprost kwot. Dobrą sławą cieszy się chyba nadal (bo ja w nim kupowałam jakieś.... 9 lat temu) Mothercare. A naprawdę fajnej jakości bawełniane body można kupić za grosze w... Biedronce :-D

Jak mi się jeszcze coś przypomni, to dam znać!
 
Słyszałam że w Tesco można kupić dobrej jakości ciuszki, no i tanio.
Ja na razie mam wszystko z allegro lub od kolezanek.
 
A ja się właśnie waham przed zakupami z allegro :dry:,widziałam tam dużo niedrogich i ładnych rzeczy,tylko jak to z jakością jest?
 
Musisz czytać dokładnie opisy aukcji no i oczywiście sprawdzić komentarze sprzedającego, jak czegoś nie wiesz, to go zapytaj.... My dosłownie wszystko kupujemy na allegro i nie było żadnych nieporozumień jak narazie
Dzisiaj przyszły moje kozaczki zakupione na allegro. Kosztowały z przesyłką 48 PLN :) Są rewelacja!!!
butyallegro.jpg
 
Kalina_malina dzieki za podpowiedz. :-) Naprawde h&m jest tanszy od smyka, bylam pewna ze bedzie drozszy, bo bylam w zarze i tam ceny dosc wysokie. :szok: A poza tym nie mialam pojecia ze Kapphalu i Cubusie sa ciuszki dzieciece. A nie wiesz moze w jakich centrach handlowych je znajde? Jutro sie wybieram do Arkadii to dam znac, co tam znalazlam. Zakupy poprawiaja mi humor. :tak:
 
reklama
A ja się właśnie waham przed zakupami z allegro :dry:,widziałam tam dużo niedrogich i ładnych rzeczy,tylko jak to z jakością jest?

Z większości rzeczy jestem zadowolona, czasami się jednak zdarzy jakiś nierzetelny sprzedawca, który nie napisze że z tyłu ciuszka jest mnóstwo zatrzasków czy jakiś inny niewygodny szczegół. Warto polować na komplety, można kupić całą wyprawkę na pół roku za świetną cenę, tylko trzeba znać płeć oczywiście no i sprawdzić czy dzidziuś urodził się w tym samym czasie mniej więcej, żeby ciuszki były dopasowane do pory roku.
 
Do góry