reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Anavel super zdobycze:tak: Ja też tak miałam w poprzedniej ciąży, cały czas rozkładałam rzeczy małej i się nimi zachwycałam:-)
 
Ja tez sie zastanawiam nad takim wozkiem. Ceny uzywanych sa dosc dostepne 400-600 zł za cały zestaw. Podobny jest jeszcze chicco CT0.4. Bałam sie tylko ze moze szybko sie wyrabiaja ale jesli miałas i było ok to sie ciesze.
 
No i zdecydowaliśmy co do wózka. Ma być to prezent od teściów dla maleństwa, ale to my wybieraliśmy model. Taki sam tylko ze z hurtowni, opcja oliwka + pistacja
SUPER EKSKLUZYWNE POLSKIE WÓZKI + MEGA GRATIS !!! (542579853) - Aukcje internetowe Allegro
Co o nim myślicie?

Magni, super wózek, dla mnie te koła to podstawa + fakt, że są 4, a nie 3 - moim zdaniem niezbyt na nasze polskie warunki. No i chyba najfajniejszy zestaw kolorystyczny wybrałaś. Mnie się jeszcze podoba ten czarny w białe kwiatki, ale on typowo dla dziewczynki.

Dla mnie zaletą wózka jest możliwość składania na różne sposoby, od spacerówki do wózka głębokiego - poprzedni wózek miałam właśnie taki i super się sprawdził. Jak moja córcia była już większa i przysypiała na spacerku, to można ją było do pozycji leżącej rozłożyć w wózku i sobie wygodnie wypoczywała. Poza tym ja nie miałabym gdzie trzymać dodatkowego nadwozia :tak:

Świetna sprawa jest również z tą regulowaną wysokością rączki - sprawdza się nie tylko przy osobach o dużej różnicy wzrostu. Nieraz po prostu nie masz jak chwycić i regulacja daje więcej możliwości :-D

No i cena wózka po prostu rewelacyjna :-D:-D:-D
 
Ja tez sie zastanawiam nad takim wozkiem. Ceny uzywanych sa dosc dostepne 400-600 zł za cały zestaw. Podobny jest jeszcze chicco CT0.4. Bałam sie tylko ze moze szybko sie wyrabiaja ale jesli miałas i było ok to sie ciesze.

Jeszcze jedno mi sie przypomniało:-), w gondoli jest regulowany kat nachylenia dna, myślę że to jest ciekawe rozwiazanie, zwłaszcza jak maluszek będzie miał 3-4 m-ce
 
Gumisia 81 - a czy w tym wózku jest możliwość ustawienia spacerówki przodem do kierującego? Ja myślę też o chicco trio enjoy evolution - to ten sam wózek? Cieszę się że mogę o niego zapytać, bo nie znalazłam do tej pory nikogo kto go używał.
 
reklama
Do góry