reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Gumisia 81 - a czy w tym wózku jest możliwość ustawienia spacerówki przodem do kierującego? Ja myślę też o chicco trio enjoy evolution - to ten sam wózek? Cieszę się że mogę o niego zapytać, bo nie znalazłam do tej pory nikogo kto go używał.

Niestety nie ma mozliwości w przełozenia rączki w spacerówce:no: , mozna tak zamontować tylko fotelik, co do modelu to sprawdzę czy uda mi sie wkleic zdjecie
 
reklama
Gumisia 81 - a czy w tym wózku jest możliwość ustawienia spacerówki przodem do kierującego? Ja myślę też o chicco trio enjoy evolution - to ten sam wózek? Cieszę się że mogę o niego zapytać, bo nie znalazłam do tej pory nikogo kto go używał.
Ktores nowe modele 2009 maja taka mozliwosc ze spacerowke mozna montowac przodem do kierujacego.:tak:
 
Ja mialam tak samo w ciazy z Viki,przegladalam ciuszki pare razy na tydzien,maz mowil ze zwariowalam,teraz do konca mi jeszcze ta wariacja:-D nie przeszla moze nie tak czesto no ale niestety czasami czasu brakuje...
 
Cześć.Ja posiadam wózek-spacerówkę Maclaren XLR w kolorze granatowym poniżej.Jestem bardzo z niego zadowolona.Najważniejsze cechy:to że jest bardzo lekki (7,4 kg):-),nie ma problemu na krawężnikach(BARDZO DOBRZE SIĘ PODBIJA):tak::tak::tak:ma bardzo duzy daszek przeciwsłoneczny(dobrze chroni przed mocnym słońcem i wiatrem)i duże miękkie siedzisko.Kosztował mnie ok.1100 zł ale jest wart tej ceny:-)Jest naprawdę SUPER w prowadzeniu.:tak::tak:
Wózek Maclaren TECHNO XLR 2007 nowy od SS RATY (537027472) - Aukcje internetowe Allegro
Co do wózka wielofunkcujnego -to mogę polecić ten wózek:ACTIVE BABY BREAKER
BabyActive - wózki dziecięce
w zestawie jest nosidełko,ma pompowane koła,torbę na akcesoria,duży kosz na zakupy,ma przekładaną rączkę:-)(bardzo sie przydaje)itp.,jak dziecko juz siedzi to słuzy jako spacerówka.
 
Ostatnia edycja:
A teraz ja sie pochwale moimi najslodszymi zdobyczami. Przyznam sie, ze ogladam te rzeczy po kilka razy dziennie. Maz twierdzi, ze zwariowalam juz chyba ale mnie to tak uspokaja i pozwala zapomniec o wszystkich problemach i zmartwieniach:happy:.

Anavel, mnie to zawsze powalają butki ;-)
No i ja również swoje ciuszki oglądam co jakiś czas, sprawdzam, dotykam... Chyba to te nasze bachorkowe hormonki :rofl2:
 
Andzia, stylistycznie te łóżeczka są super - przejrzę tę ofertę dokładniej pod kątem naszych zakupów ;-) A orientujesz się, jak jest z cenami w stosunku do, powiedzmy, średnich cen rynkowych?

niestety kalinko o cenie niemam pojęcia ale wkrótce będzie otwarcie sklepu internetowego tej firmy to obcykam . dla mnie to łużeczko to miłość od 1 wejrzenia mam nadzieje że cena niezwali mnie z nóg. ta pościel z koordynatem do łużeczka kosztuje 250 zł baldachimek 175, wiec mam nadzieje że łużeczko zmieści sie w 1000 więcej niestety niedam chyba że jakaś babcia sie zaoferuje :-D:-D:-D
 
A ja dzisiaj chcialam kupic kilka rzeczy, ale nic znalezc nie moglam. Tzn kupilam jedne body (wczesniej upatrzone) w Smyku, a tak poza tym nie ma za wiele ubranek dla chlopcow.
A wy gdzie robicie zakupy? Poza allegro:-)
 
Hurra, byłam w lumpku i kupiłam takie spodnie z golfem,super wygodne,w ekstra stanie granatowe jeansy firmy mothercare:-):-):-):-):-), jeszcze raz dzieki za rady:happy:
 
reklama
Mi się zawsze podobały ciuszki w coccodrillo, ale jeszcze nie kupuje bo chce najpierw wiedzieć kto u mnie mieszka.... ale coccodrillo na pewno na mnie dużo zarobi :tak:
 
Do góry