reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama

Kamusia
, wszystkie jesteśmy w podobnym okresie ciąży i robimy zakupy - w końcu kiedyś trzeba :-D:-D

Co do wózków, Dziewczynki, to nie biorę udziału w dyskusji, bo my właściwie dostaliśmy wózek od znajomych. Mamy taki wielofunkcyjny zestaw Graco, jak tutaj GRACO QUATTRO TOUR DELUXE+NOSIDŁO+FOLIA+FOTELIK (540610970) - Aukcje internetowe Allegro, tylko że z inną tapicerką.

Jestem właścicielką małego mieszkania, więc i zwolenniczką wózków wielofunkcyjnych :-D

Ja tez mam ten wozek,i ogolnie bylam zadowolona z niego byl leciutki i fajnie sie go prowadzilo,tapicerke ma taka szara w kratke tak ze nie widac ze mala czasami pobrudzila,teraz rozgladam sie za podwojnym,chyba tez z tej firmy bo moge dopasowac nosidelko
 
Ja tez mam ten wozek,i ogolnie bylam zadowolona z niego byl leciutki i fajnie sie go prowadzilo,tapicerke ma taka szara w kratke tak ze nie widac ze mala czasami pobrudzila,teraz rozgladam sie za podwojnym,chyba tez z tej firmy bo moge dopasowac nosidelko

Beatka, my też mamy szaro-beżową kratkę :tak:
 
Dziewczyny, slyszalyscie cos o produktach Tommee Tippee? Ja ostatnio czytalam o butelkach/smoczkach/laktatorach sporo dobrych opinii (rozne fora), ale chcialam skonsultowac to z wami :-).
Smoczki maja podobno imitowac piers matki. Teoretycznie mozna dokarmiac dziecko, nie martwiac sie ze dziecko odzwyczai sie od karmienia piersia itd. Napisalam teoretycznie, bo poki co nie testowalam :-D:-D:-D.

Tau - ja uzywalam ich przez jakis czas z moja Mayeczka ale jakos sie do nich nie przekonalam bo ten smoczek sie jakos dziwnie zapadal do srodka jak ona ssala mocniej :no: Konczylo sie, ze nalykala sie powietrza i miala kolki oraz jej sie dosc troche ulewalo. Wygladaly tak.
230453702


Teraz kupilam z MAM bo czytalam duzo pozytywnych opini.
A jak sie sprawdza to sie zobaczy.
mamgroupstartersetsulitventbottles.jpg
 
Beatka, my też mamy szaro-beżową kratkę :tak:
No to Kalinko pewnie masz ten sam co ma moja Viki,:-):-):-)

Sorry ze kolka takie brudne ale wrocilysmydopiero ze spacerku....Nosidelko,mam w schowku tak ze n razie zdjecia nie zrobie,,,
 

Załączniki

  • Picture 10327.jpg
    Picture 10327.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 41
  • Picture 10345.jpg
    Picture 10345.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Co do zakupów dla siebie, to mój mężulek wczoraj zaszalał i kupił mi dwie śliczne bluzeczki w Next. Szukam teraz kostiumu kąpielowego, bo w starym moje piersi wyglądają na "sprasowane":-). Już jeden wstępnie znalazłam tylko kolor mi nie pasuje, ale jak nie znajdę innego.... no i już niedługo będę gotowa na urlop:).​
 
Bodajże w Mamo to ja czytałam pozytywne opinie o tych butelkach imitujących pierś matki ale po głębszym zastanowieniu stwierdziłam iż nie będę cudować tylko zostanę przy butelkach i smoczkach avent - jakoś przypały mi do gustu....
 
reklama
Nocanka zgadzam się z Tobą:-). Ja też stawiam na Avent lub Nuk ( z naciskiem na pierwszą firmę), co prawda nie czytałam opinii w tej gazecie ale kieruje się opiniami koleżanek, które mają już dzieci.
 
Do góry