reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Ollutka - mnie tez nic tak nie poprawia nastroju jak ogladanie wozkow, lozeczek, kocykow....
Lozeczko ktore wybralas bardzo mi sie podoba i zdaje sie nawet ze w PL w domu mam takie samo, tylko ciemniejsze i moja siostra tez takie ma dla synka swojego :D, wozek tez fajny, wyglada lekko i stabilnie :D
 
reklama
No właśnie, wózek moze nie jest bardzo lekki, bo stelaż ok 12kg, ale się super prowadzi. Te skrętne koła są fajne, zwłaszcza jak spaceruje sie po nierównym terenie. I ma spory kosz na zakupy, ogólnie mi sie bardzo spodobał. To chyba tak jak z butami jest - zaczynasz prowadzić i wiesz, ze to właśnie ten wózek.
Tylko sie zastanawiam nad tym, ze spacerówka jest od razu przodem do kierunku jazdy. W niektórych wózkach można przekładać rączkę i widzieć malucha. Ale mi się wydaje, ze jak maluch patrzy przed siebie to może lepiej świat podziwiać a nie tylko ciagle na mamusię i tatusia patrzeć :)
 
Ollutka świetny wybór, zarówno łóżeczko jak i wózek bardzo mi się podobają:tak: W opisie z tego linku wynika, że stelaż waży 9,5 kg a to naprawdę niewiele:tak: W moim wózku siedzisko spacerówki też jest tylko przodem do kierunku jazdy, ale to naprawdę nie przeszkadza, moja Majka była szczęśliwa jak ją przesadziłam z gondoli bo mogła wreszcie podziwiać świat:-) Początkowo to ja nie mogłam się przyzwyczaić, że nie widzę mojego szkraba:-D
 
Cieszę się, że Ci się podoba :) te 12kg to tak orientacyjnie z torbą i czymś w koszu na zakupy, bo wiadomo, ze tego sie nie odpina za każdym razem.
A jeśli chodzi o podziwianie świata, to też mi się tak wydaje. Dziecko sie przesadza ok 7 miesiąca prawda? Wtedy już siedzi i kręci główką do okoła i dużo więcej moze zobaczyc. W sklepie nam jeszcze powiedzieli, ze do kolekcji z 2009 roku dodają polarowy śpiworek (poza standardowym okryciem na nóżki).
 
Dzisiaj byłam w Realu, kupiłam body po 3.99 zł. marki Dimo. Wygladaja na dobre gatunkowo. Zobaczymy jak sie sprawdza w "praniu". Większosć ciuszków jest rózowych, czyzby chłopcy tak obrodzili, ze zaczyna brakować niebieskiego koloru? Muszę upolowac spioszki w promocji bo w normalnych cenach sa bardzo drogie. Takie zakupy dla maluszka to wielka przyjemność!
Czy kupujecie rozmiar 56 czy od razu 62? Nie wiem czy synus będzie duzy czy maleńki i trudno zdecydowac sie na wielkość ubranek :-)
 
olutka wózki xlander są naprawdę godne polecenia, sama taki mam ( xlander xa) i jestem z niego bardzo zadowolona
 
Ollutka- to nasze dzieciaczki będą miały takie same łóżeczka, tylko że ja zdecyduję się na takie tylko że w ciemnym kolorze:tak: A co do wózka to świetny, ale niestety dla mnie za drogi :-(
 
A mnie odwiedzil dzisiaj pan listonosz chustonosz i przyniosl mi moja chuste Vatanai Naglikti. Na poczatku obstawialam inne wzory, ale w koncu z M zdecydowalismy sie na odcienie niebieskiego - tak wiec zimowa pora "przyplynely" do mnie wielorybki! Chcialam wam zrobic fotki oryginalu, ale niestety aparat nie pociagnie juz na bateriach z myszki :-D:-D:-D.

P.S.
Dodam, ze na poczatku strasznie mi sie nie podobala i do konca nie bylam do niej przekonana, ale z godziny na godzine zakochue sie w niej coraz bardziej!

Pierwsze proby juz za mna! Na poczatku probowalam zamotac sie na zabie ale okazala sie za mala, wiec pozniej uzylam poduszki - hihi. Powiem wam, ze to nie takie trudne, aczkolwiek trzeba sie przylozyc!

Na przyszla wyplate upatrzonego mam boskiego szafirowego elastyka! Ale nic wiecej nie powiem aby nie zapeszyc.
Przedystkutowalismy z M i doszlismy do wniosku ze robimy inwestycje na najblizsze 5lat i 3 dzieciaczkow ;-).

Tau, super chusta! Czy rzeczywiście jest na tyle proste wiązanie, że przyczepiłabyś Tymka bez strachu po kilku próbach?
Ja też chyba zdecyduję się na chustę, chociaż rozważam dodatkowo zwykłe nosidełko - właśnie ze strachu przed niekontrolowanym splątaniem :tak:
No i gratuluję dalekosiężnych planów i ambitnych :-D

Ja mam zamiar w weekend zakupic sobie takie spodnie :tak:
Kolor ten najciemniejszy:-)
SPODNIE CIĄŻOWE JEANS L *wysyłka gratis* (533937062) - Aukcje internetowe Allegro

Martusia, ja też je sobie upatrzyłam, ale niestety nadal nie dorosłam :-( No i chyba skoczę w końcu do C&A po portki, chociaż sklepowe ceny ciążowych są 2 razy wyższe od allegrowych :szok:
 
reklama
Moj maz planuje sam wystrugac kolyske wielkosci lozeczka zawieszona na dwoch nogach z mozliwoscia zaczepienia na nieruchomo. Jego kolega zrobil wlasnorecznie takowa i moj luby tez sie na to teraz napalil. Ja juz nie mam wiec wyboru w kwestii lozeczka, no moze tylko co do materaca;-). Ale nie przeszkadza mi to bo taka kolyska wyglada pieknie a tatus jaki moze bys dumny z siebie:-D.
 
Do góry