reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Chcialam Wam powiedziec, że moje zakupy na allegro okazały sie delikatna porazka. Jestem delikatnie zawiedziona. Zamówilam sobie kiedys nie wiem czy pamietacie taki plaszczyk na zimę. Okazuje sie, że jest baaaaaaaaaaardzo cienki i tak naprawdę nadaje się na póxna wiosnę, albo tylko do auta, ale na spacer w taka pogode ja teraz w życiu. Nie ma problemu bo go wynoszę, ale chodzi o sam fakt wprowadzania klienta w błąd.
Przykro Tricolor że sprzedawca nie do koca okazał się rzetelny. Tak to bywa i nie tylko na allegro, na szczęście większość to uczciwi sprzedawcy i myślę ze nie am co rezygnować z allegro bo czasem trafiają się naprawdę fajne towary za grosze. :happy:
 
tricolor-współczuję, kiedyś tez się strasznie naciełam tylko że to co ja kupiłam nie nadawało się do chodzenia. A teraz właśnie przyszedł mi ten pojemnik na pieluchy co go właśnie na allegro zamówiła. Jestem zła ale na siebie bo jakoś nie mam wyobrażni i nie domyśliłam sie że jest on taki duży. Hehe jak to zobaczy mój A to mnie zje i będzie strasznie krzyczał :-D. Ale co tam będę się broniła :-D
 
Tricolor przykro mi ze sie zakupy nie powiodly- ale wiosna juz nie dlugo wiec bedziesz miala sliczny plaszczyk na wiosne. A mozesz dodac komentarz na allegro tak jak na ebay ze nie jestes zaowolona.

Ja zastanawia sie nad kupnem wozeczka uzywanego- jeszcze go nie widzialam ale cena jest ok i firma tez wydaje sie dobra. Ponizej podaje wam link o zdjec. Prosze wypowiezcie sie co o tym myslicie

Picasa Web Albums - John - mamas and pap...
 
Zima mam w czym chodzić więc sie nie przejmuję, a na wiosne brzuszek będzie wiekszy i ten plaszczyk sie sprawdzi na bank.

Wózek wyglada OK. Fajne rozwiazanie z tymi oddzielnymi raczkami do prowadzenia wózka. Zawsze bez kłopotu mozna sie do dziecka nachylić, nie trzeba podchodzic z boku.
 
A to moje dzisiejsze zakupy :-):-) Z zakupow ubranek juz musze zrezygnowac bo mam wystarczajaco ale jeszcze brakuje mi lozeczka i wozka :tak::tak:
 

Załączniki

  • CIMG1288.JPG
    CIMG1288.JPG
    33,1 KB · Wyświetleń: 29
  • CIMG1289.jpg
    CIMG1289.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 34
  • CIMG1292.jpg
    CIMG1292.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 29
dominika śliczne te ciuszki , cudeńka. ja też bym już chciała szaleć po sklepach ale tak strasznie sie boje że coś sie nieuda ....

ja też sie zawiodłam na zakupach przez neta moja cudowna sukienka okazała sie zwykłą szmatą :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: od tamtej pory nic w necie nie kupiłam.
 
reklama
Ciesze sie ze wszytskim sie podoba moje lozeczko:tak:

Dominika a widzisz jaka roznica:szok:
Chyba sie teraz zastanowie nad kupnem takiego pojemnika;-)

Carmi tez tak wlsanie myslimy, ze szkoda go malowac bo takie ladne to drewno jest.Juz patrzylam na allegro za biala posciela z baldachimem i kupie sobie :-) MAm co prawda w domu posciel od kolezanki ale jest cala bezowa no i bez obleczek wiec bedzie na zmiane tylko :-)

W naszej sypialni stoi tylko nasze lozko i dwie komody (ktore tez dostalismy od tego kolregi)no i mamy wielka szafe w zabudowie z bialymi drzwiami.Wiec to nasze lzoeczko i komoda do niego o takim samym kolorze bedzie sie aldnie komponowala.

Meva moj tez twierdzil, ze za wczesnie i ze ejst jeszcze czas na zakup lozeczka, ale jak sie nadazyla okazja to dszkodabylo nie skozystac.

Monika_M tez ja nie ejstem za nauczeniem kolysania dziecka bo potem moze byc ciezko z usypianiem.Malej nie kolysalam i nie mialam problemow, kladzie sie i spi ale musi sie przytulac z mamusia albo tatusiem ;-)Teraz tez mam tak zamiar robic, ale mysle o zalupie koszyka wiklinowego na plkozach bujanych i bedzie jak mala kolyska.Ale tylko do 3mscy.

Tusienka fajn e to twoje lozeczko :-)
 
Do góry