reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

KluseczkaS jesli chodzi o pierwszy wozek Mamas & Papas to bylam jakis miesiac temu w sklepie i wydaje mi sie ze testowalam taki wozek. Mi sie podobal, bardzo latwo sie go prowadzilo, wiec uwazam ze za 150 euro warto go wziac.
 
reklama
Dominika ekstra ciuszki:tak:

Kluseczko co do tych oddzielnych rączek to słyszałam, że ciężko się prowadzi taki wózek jedną ręką a wierz mi, że czasami zajdzie taka potrzeba:tak::sorry2: Oczywiście są to tylko zasłyszane opinie sama nie testowałam:-)
 
Dominika sliczne cieszki


Troche mnie przestraszylyscie z tymi zakupami przez internet


Co do wozia to sama nie wiem nie dostalam zdjec od tej drugiej babki a obiecala ze przesle w przeciagu 2 dni, wiec pomimo ze to nie powinien byc faktor decydujacy to troche stracilam do niej zaufanie. Wiem ze jedna raczka moze sie ciezko prowadzic ale z drugiej strony to zawsze mozna jakos to obejsc.
 
Ale mam dzisiaj super nastrój :)
Byliśmy dzisiaj z M w Poznaniu ( najbliższe większe miasto) i oglądaliśmy wózki dla dzidzi :-) I ku mojemu wielkiemu zadowoleniu od razu mieliśmy wspólne zdanie na temat tego zakupu. Będzie zielony Mutsy :tak::tak::tak: Tylko zobaczymy czy uda się taki śliczny zielony zestaw kupić na allegro, bo w sklepie za komplet wyszło ok 3200 PLN a na allegro widziałam zestawy za ok 2100 - 2300...
 
A to i tak daleko masz do Poznania. Myslalam, że gdzieś bliżej to bym miala przynajmniej jedna czerwcówke z "mojej" okolicy :-)
 
reklama
Wczoraj zrobiliśmy pierwszy rekonesans i chyba udało nam sie wybrać łóżeczko i wózek :-D:-D:-D

Łóżeczko wybralismy takie: More4kids - Łóżeczka - Łóżeczko dziecięce RADEK VII
Bardzo ładnie wykończone, stabilne i nam sie od razu spodobało. Oczywiście kupować będziemy przez internet bo w "Mama i ja" było sporo droższe.

Wózków ogladalismy sporo. Szukaliśmy takiego, którym można pojeździć i po chodniku i po lesie. Do tego, żeby był łatwy do złożenia i zmieścił się w nie za duzym bagażniku. Sprzedawca nam polecił X lander wersję XA. Fajna jest. Ma skrętne przednie koła (z możliwościa zablokowania), fajnie się prowadzi i po złożeniu można zdemontowac kółka żeby mniej miejsca zajmował. Moja siostra ma wersjię z 2008 roku (bez skrętnych kół) i jest baardzo zadowolona. Całość może nie jest tania, bo ok 1900zł (przez interner bo w sklepie ponad 2 tys nam powiedzieli) za gondolę, spacerówkę i fotelik, Ale myślę że waeto. Zerknijcie i jak macie jakies opinie, to dajcie znać.
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: X-lander XA głęboko-spacerowy + Maxi Cosi CITI

Oglądalismy też wanieniki, leżaczki, butelki, smoczki - ale miałam radochę :tak: już bym wszystko kupiła....
 
Do góry