reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Hej dziewczyny :-)
Postanowilam kupic pierwsza rzecz dla mojego potomka:-) Pojemnik na pieluszki :-D
Juz kiedys pisalyscie o nich, ale chcialam spytac czy,ktoras z Was miala juz wczesniej taki pojemnik i czy zeczywiscie oplaca się cos takiego kupić. Wyszlam z zalozenia, że jednak latem pieluszki w pojemniku na smieci to istna masakra. Moja sasiadka pokazywala mi co sie dzieje z pieluchami w jej kuble. Wierzcie mi wyglada to oblesnie jak łaża po nich biale robale :szok: Ochydztwo.
To pojemnik, który sobie upatrzylam. Cenowonie wiem czy jest kozystny zakup. Licze na Wasza odpowiedź.
Kosz pojemnik na pampersy SANGENIC T. Tippee+4 wkl (535956273) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Postanowilam kupic pierwsza rzecz dla mojego potomka:-) Pojemnik na pieluszki :-D
Juz kiedys pisalyscie o nich, ale chcialam spytac czy,ktoras z Was miala juz wczesniej taki pojemnik i czy zeczywiscie oplaca się cos takiego kupić. Wyszlam z zalozenia, że jednak latem pieluszki w pojemniku na smieci to istna masakra. Moja sasiadka pokazywala mi co sie dzieje z pieluchami w jej kuble. Wierzcie mi wyglada to oblesnie jak łaża po nich biale robale :szok: Ochydztwo.
To pojemnik, który sobie upatrzylam. Cenowonie wiem czy jest kozystny zakup. Licze na Wasza odpowiedź.
Kosz pojemnik na pampersy SANGENIC T. Tippee+4 wkl (535956273) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
Witam, mam pewne wątpliwości co do tego pojemnika, cena-masakra,:szok: do tego worki, ja urodziłam Miśka w maju, od poczatku był na pampkach i wierz mi jak codziennie wynosisz śmieci to nie ma problemu z robalami;-)
 
No moja sasiadka wynosi codziennie pampersy do pojemnika na smieci ( mieszkamy w domkach jednorodzinnych ) i wlasnie w tym pojemniku to robactwo sie mnozy jak najete. Wyplenic tego nie mozna potem bo smieciarze przyjezdzaja raz na 2 tyg, robale się rozlaża po calości i nawet jak pojemnik opruznaja to robaki zostaja i pote zeruja na resztkach jedzenia w tym kuble.
Ale dzieki za opinię :-)
 
No moja sasiadka wynosi codziennie pampersy do pojemnika na smieci ( mieszkamy w domkach jednorodzinnych ) i wlasnie w tym pojemniku to robactwo sie mnozy jak najete. Wyplenic tego nie mozna potem bo smieciarze przyjezdzaja raz na 2 tyg, robale się rozlaża po calości i nawet jak pojemnik opruznaja to robaki zostaja i pote zeruja na resztkach jedzenia w tym kuble.
Ale dzieki za opinię :-)

No to faktycznie masakra:szok:, ja mieszkam w bloku i nie mam tego problemu:-)
 
Wydaje mi sie ze ten pojemnik to tylko po to zeby w domu nie smierdziało od pieluszek. A jesli chodzi o pojemnik na smieci to i tak latem beda chodziły mady bo musielibysmy nie wyrzucac odpadkow od jedzenia.
 
Powiedzcie mi czy ten pojemnik to jakoś utylizuje pieluszki? Czy to tylko kosz do którego sie wrzuca pieluchy w domu a potem wynosi di smieci? W takim wypadku wystarczy kupić kubeł z pokrywką i będzie spełniał tę samą rolę. ja też mieszkam w domku i pojemnik na smieci wcale nie jest duży (ile to teraz opakowań!). Będzie problem z pampersami bo śmieci wywoża tylko raz w tygodniu
Już przeczytałam link do tego pojemnika, trochę drogie to ustrojstwo, ale w lecie moze pomóc troche rozwiązac problem zwłaszcza w domkach
 
Ostatnia edycja:
"Pojemnik na pieluszki jest prostym sposobem na pozbycie się kłopotów związanych z jednorazowymi pieluchami, ich nieprzyjemnym zapachem, zarazkami i ciągle zapełniającym sie koszem. Ten pomysłowy mały zbiornik kryje w sobie kasetkę z rolką zapachową, antybakteryjna taśma oraz woreczkami. Każda zużyta pieluszka umieszczona w pojemniku zostaje opakowana w woreczek uszczelniający, który zapobiega wydostawaniu się brzydkich zapachów, zarazków i nieczystości. Mechanizm zamykający i uszczelniający zapewnia bezpieczne przechowywanie wszystkich pieluszek w oddzielnych, szczelnych przedziałach.
Jak działa sangenic?
Wystarczy podnieść pokrywę pojemnika, wrzucić pieluszkę, przekręcić koło pokrywki aby ją uszczelnić i zamknąć.
Pojemnik ma 50cm wysokości, mieści około 28 zużytych pieluszek, kasetka zawiera opakowanie na około 160 pieluszek."

Faktycznienie jest to tani zakup dlatech chcialam zasięgnąc Waszej rady, szczególnie mam, które taki pojemnik juz maja i uzywają. Musze powaznie się zastanowic czy opłaca mi sie wydać tyle kasy.
 
ja mam pytanko co do Quinny Freestyle, ktoras z Was miala do czynienia z tym modelem, ale 4 kolowym? Sa one duzo ciezsze niz 3-kolowce? Malo ich, nie wiem, czy maja te 4kolowe jakies mankamenty, czy cus.
 
reklama
Do góry