reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Carmi tez tak wlasnie mysle ;-)
Pokaz fotke tego waszego lozeczka.

Martusia, bardzo ladne to Wasze i faktycznie ladne, jasniutkie drewno. Jak bys kupila bialy komplet poscieli itp do lozeczka, to wygladaloby ladnie bez malowania.

Nasze jest takie proste, tez ma szczebelki z kazdej strony, ale wszedzie jest tej samej wysokosci. Ale dojdzie do tego baldachim i bedzie ladnie, delikatnie. Tym bardziej, ze lozeczko bedzie na poczatku w naszej sypialni, gdzie maja byc docelowo biale meble (+ metalowe lozko). Zdjecia wiekszego nie moge znalezc, jutro moze sama zrobie, to pokaze. Niestety pokoik malej poki co zagracony jest, wiec nie sfoce calego :-p

Acha, materac mamy niestety gabkowy, ale czy to faktycznie tak zle? Bo z tego co czytam, to wszedzie tylko o tych kokosowych trabia.
 
reklama
Martusia, bardzo mi się to łóżeczko podoba! Mój mąż twierdzi że jeszcze za wcześnie na takie zakupy, ale też bym chciała mieć już łóżeczko i komodę...
 
Martusia, łóżeczko jest śliczne.

Wczoraj oglądałam bardzo podobne. Ja, chociaż strasznie marzę o turystycznym, zostałam wczoraj uświadomiona, że takowe nie ma szczebelków, za które dzidzia się podnosi, kiedy uczy się wstawać :-(

Buu... Muszę zweryfikować swoje poglądy :nerd:

A co do wyprawki, to już mam tyle ciuszków, że grzechem byłoby dokupować cokolwiek. Tak więc muszę skupić się na rzeczach "większych" - wiadomo, bardziej kosztownych, więc mniej okazji do tzw. spontanów :tak:
 
Ollutka- za ten pojemnik zapłaciłam 104 zł + musiałam dokupić wkłady do tego pojemnika ok 24 zł jeden (podobno starcza na miesiąc).
Martusia- śliczne to łóżeczko

Dziewczynki ja jeszcze w kwestii łóżeczka. Czy jak będziecie kupować to kupicie takie z funkcją kołyski co się płozy później odczepia, czy takie zwykłe bez tej funkcji? Bo mój A się uparł na takie z płozami, a ja mam uraz do takiego bo jak widziałam jak moja ciotka kołysze swoje dzieci do 4 roku życia i czasami zajmuje jej to ok 2 godzin zanim synuś uśnie to mnie strach paniczny ogarnia. Nie chcę nauczyć tego mojego maluszka bo chcę żeby samo w miarę możliwości usypiało. Co wy o tym myślicie??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Carmi co do materacyków to ja czytałam ostatnio, że najważniejsze jest to, by materacyk nie był używany, bo dostosowuje się kształtem do ciała poprzedniego właściciela i może być przyczyną wad postawy u następnego użytkownika.

Ja łóżeczko mam drewniane i do tego materac kokosowo-gryczany, wszystko z allegro i nie wyszło aż tak tragicznie cenowo.:tak:
Materac 2 stronny kokos-pianka-gryka 120x60 W-wa (541092421) - Aukcje internetowe Allegro

Łóżeczko FREZJA I OLCHA + szuflada zakryta !!! (535161973) - Aukcje internetowe Allegro
 
Monika ja uwazam ze to kwestia dozowania kołysania moim zdaniem jest czas na wszystko(kołysanie bujanie rece ) a kolysanie tez jest bardzo wazne pod warunkiem ze babcie dziadkowie i pozostala czesc familii nie rozkolysze ci maluszka na amen :D U nas była zasada gości przyjmowaliśmy w określonych godzinach wtedy kiedy maluch miał swoj czas na zabawe jezeli zasnął to nie pozwoliłam sie zblizyć do łóżeczka pod groźba utraty wizyt :p wredna jestem co??
 
w kwestii łóżeczek się nie wypowiadam bo dostanę od siostry (drewniane na kółkach) :-) ale materaca powiedziała że mi nie da. Mówi, że materac powinien być nowy bo się ułoży do ciałka dzidziusia, dwustronny i najlepiej kokosowo-gryczany. Myślę, że wie co mówi bo wychowuje dwie córy :tak:
 
reklama
Chcialam Wam powiedziec, że moje zakupy na allegro okazały sie delikatna porazka. Jestem delikatnie zawiedziona. Zamówilam sobie kiedys nie wiem czy pamietacie taki plaszczyk na zimę. Okazuje sie, że jest baaaaaaaaaaardzo cienki i tak naprawdę nadaje się na póxna wiosnę, albo tylko do auta, ale na spacer w taka pogode ja teraz w życiu. Nie ma problemu bo go wynoszę, ale chodzi o sam fakt wprowadzania klienta w błąd.
 
Do góry