reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Ja zamierzam używać pampersów i też się zastanawiam nad tym urzadzeniem do utylizacji pampersów, największą wadą oprócz ceny jest jego wielkość. Mieszkanko mam niewielkie i zakup każdego grata boli mnie bardzo.

Co do łóżeczka, to marzy mi się śliczniutkie, ale taniej wychodzi zwykłe:). Ale turystycznego nie kupimy, bo jakoś nie mogę się do niego przekonać.

Zastanawiam się za to nad zakupem łóżeczka turystycznego dla dziadków, jakoś w tej chwili nie wyobrażam sobie spać razem z takim maleństwem, szczególnie na jednoosobowym tapczaniku u jednych dziadkow.
 
reklama
Kasiu mnie też marzy się taki fotel, ale niestety muszę z niego zrezygnować:-(
-po pierwsze dlatego, że nie jest najtańszy, a my musimy trochę pooszczędzać na ważniejsze wydatki;
- a po drugie mamy tak zawalone mieszkanko, że nawet nie byłoby gdzie go wstawić...

Ale poczekamy do września, wtedy wyprowadza się nasz współlokator i jeśli będzie nas stać na luksus nie dobierania kolejnego, to i miejsce się znajdzie na taki mebelek;-)
 
martusia skoro jest okazja to ja bym kupiła to łóżeczko:tak: a może przemalujecie je na biało, skoro tak Ci się marzy ten kolorek:-)
 
martusia skoro jest okazja to ja bym kupiła to łóżeczko:tak: a może przemalujecie je na biało, skoro tak Ci się marzy ten kolorek:-)
Tez tak chcialam ale maz stwierdzil, zejest takie piekne to drewno,. ze szkoda malowac.I pobawa jest ze jakbysmy sie ejdnak zdecydowali na pomalownie to czy bedzie tak samo wygladalo jak kupne zeby nie spierdzielicinie zalowac potem.
Myslal myslalm no i dzi maz jedzie po to lozeczko.Stwierdzil, ze jak sie trafi jakeis inne to mozna kupic takie jak mi sie marzy a to sprzedac na necie.
No nic zobaczymy:-)
 
Cześć Dziewczyny,

Ja miałam plan wybrać sie w poniedziałek na pierwsze zakupy. Niestety jakaś grypa żołądkowa mnie w weekend dopadła...

Ale jutro ruszamy. Będziemy oglądać wózki i łóżeczka. Ciuszków na razie nie kupujemy. Mamy całą masę a jeszcze kolejna torba czeka nie rozpakowana. Fajnie jest mieć starszego siostrzeńca ;-)

Dam wam jutro znać jak poszukiwania.
 
Uff, jaka ulga:tak:. Widzę, że nie tylko ja jestem niezdecydowana w kwestii, co kupić i w jakich ilościach dla Dzidka:yes:. Moja Mama na szczęście nie szaleje z zakupami i mnie też przy okazji uspokaja w tej kwestii, ale obiecała ma pomóc w zakupach:-).
. Narazie rozglądam się za wózkiem, bo co do tego mam duże wymagania
Dorcia, ja też jeszcze nie wiem ile czego potrzeba. Mam ciuszki po siostrzeńcu. Mama też zapowiedziałą, ze coś jeszcze dokupi, jak juz będzie wiadomo czego szukać.
A wózek, to ja też chcę wybrać najlepszy. Jutro pierwsze podejście - jedziemy do "Mama i ja" pooglądac na żywo.

a mi własnie przyszły ciuszki zakupione na ebay normalnie jak nowe hehehe moj pierwszy zakup :D wszystko z nexta lub z disney poprawiłam sobie humorek
Super, te malutkie ciuszki są takie słodkie :)

A ja wam powiem że tak się nastawiłam na pampki że nawet dzisiaj zakupiłam sobie taki pojemnik na zużyte pieluszki. Troszkę drogo to wyszło ale w moim malutkim mieszkanku gdzie kuchnię mam prawię w pokoju brzydkie zapachy szybko się rozchodzą. Postanowiłam więc zainwestować :tak:
Ile zapłaciłaś za taki pojemnik (jeśli to nie tajemnica)?
 
czy bedzie tak samo wygladalo jak kupne zeby nie spierdzielicinie zalowac potem.

a czy to wazne, by wygladalo jak kupne? Wazne, by Wam sie podobalo, tym bardziej, jak za grosze kupicie, to mozecie je pomalowac i przyozdobic jak chcecie. To samo mialam robic z pierwszym uz. jakie kupilismy, ale znalezlismy na dniach wlasnie biale z materacykiem za 35€.
A i Wam sie moze cos trafi w miedzyczasie, to to obecne odsprzedasz. A z malowaniem mozecie poczekac do kwietnia np. :)
 
reklama
Do góry