reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Kochane zyjemy w XXI wieku mamy mozliwość wyboru (czego nie miały nasze matki czy babki) forum jest po to aby wymieniac sie poglądami nikt nikomu niczego nie narzuca i nie sugeruje Kazda z nas jest odpowiedzialna za swoje malenstwo i to jej indywidualna sprawa jak postepuje ...
 
reklama
Irka ja chcialam podobny ale na 4 kołach jakos nie mam przekonania do tych podwojnych a co kupie to sie okaze narazie poluje na kołyske i łóżeczko bo wczoraj zrobiliśmy przemeblowanie w sypialni :D juz sie nie moge doczekac ...
 
a mi własnie przyszły ciuszki zakupione na ebay normalnie jak nowe hehehe moj pierwszy zakup :D wszystko z nexta lub z disney poprawiłam sobie humorek
 
Hihi widzę ze utworzyły nam się dwa obozy;-)

Ja też uważam że pieluchy tetrowe będą lepsze przynajmniej w pierwszym okresie życia dziecka.Mam zamiar ich używać a pampki tylko na wyjścia.:tak:
 
Agata - ja juz sie uzaleznilam od ebaya :baffled: maz bedzie musial jakas blokade na komputer zrobic czy cos. gratuluje udanych zakupow. Tak to jest z takimi malymi ciuszkami, miomo, ze sa uzywane nadal wygladaja jak nowe :tak: A zaoszczedzasz fortune :tak:
 
Hej dziewczyny!
Dostałam od cioci kilka rzeczy dla dziewczynki i właśnie się Wam pochwalę :-)
 

Załączniki

  • DSC00181.jpg
    DSC00181.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC00182.jpg
    DSC00182.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 30
reklama
A ja wam powiem że tak się nastawiłam na pampki że nawet dzisiaj zakupiłam sobie taki pojemnik na zużyte pieluszki. Troszkę drogo to wyszło ale w moim malutkim mieszkanku gdzie kuchnię mam prawię w pokoju brzydkie zapachy szybko się rozchodzą. Postanowiłam więc zainwestować :tak:
 

Załączniki

  • 529998195.jpg
    529998195.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 26
Do góry