reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Dorcia ryba - podziwiam, podziwiam. Po pierwszych tygodniach z maluszkiem jestem ciekawa czy nadal tak bedziesz przekonana do tetrowych. Jeszcze troche i sie dowiemy ;-)
 
reklama
A to moj nowy zakup. Maz pelen poswiecenia przytaszczyl to cudo na plecach do domu. A wazy ---25 kg.(oczywiscie fotel, nie maz :D )
E08469.jpg




Kasia, najwygodnieszy fotel na swiecie :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Wiem, wiem zmęczenie da mi pewnie mocno w kość, ale dla dobra malucha jestem gotowa zrobić wszystko. Nasze mamy jakoś sobie radziły, to co my mamy być gorsze, tym bardziej w dobie pralek automatycznych:tak:.
 
Dorcia ryba - podziwiam, podziwiam. Po pierwszych tygodniach z maluszkiem jestem ciekawa czy nadal tak bedziesz przekonana do tetrowych. Jeszcze troche i sie dowiemy ;-)
Tiaa, poczekmy :D
Mnie osobiscie nic nie przekona do tetrowych bo jak sobie pomysle ze czas przeznaczony na odpoczynek i spanie mialabym poswiecic na pranie i prasowanie pieluszek....to hmmm...No i tak Stasiu od urodzenia mial pampki - i nie mial absolutnie zadnych problemow ze skora,ani uczulenia, ani tez problemow z bioderkami, nie mial tez zapalenia skory, ani infekcji ukladu moczowego. :D
 
Wiem, wiem zmęczenie da mi pewnie mocno w kość, ale dla dobra malucha jestem gotowa zrobić wszystko. Nasze mamy jakoś sobie radziły, to co my mamy być gorsze, tym bardziej w dobie pralek automatycznych:tak:.

Dorcia nie jestes sama ja rowniez bede stosowala pieluch tetrowe przynajmiej w poczatkowych tygodniach zycia malucha :D
 
Dorciu zawsze myślałam, że będę używać pieluch jednorazowych ale po przeczytaniu Twoich argumentów...... Dałaś mi do myślenia:tak:.
 
Ja na początku też będę używała pieluszek tetrowych, kiedyś czytałam, ze dla chłopca są bezpieczniejsze my rodzące tą porą roku mamy o tyle dobrze, ze jak wypierzemy pieluszki to chwila moment są suche tym bardziej jeśli jest balkon.
 
Moje 3 dziewczyny były chowane w pampersach zadna nie miała odparzonej pupy, czy jakis innych komplikacji z tego powodu. Pampersy obecnie sa robione z takich materiałow ktore przepuszczaja powietrze, a dodatkowa zaleta to to ze utrzymuja mocz z dala od skory. W pietuchach tetrowych nie trudno o odparzenia tym bardziej latem i sa mniej higieniczne niz pampersy, a jak sobie pomysle o tym spieraniu tych kupek z pieluch ,moczeniu , praniu i prasowaniu to brrrrrr.
Co do bioderek to moja pierwsza corka musiała byc szeroko pieluszkowana i lekarz kazał nam uzywac pamersow ale miała dodatkowo wkładanego 2 pampersa takiego nie do konca rozłozonego. Sprawdziło sie to bardzo dobrze.
 
Irka252 ja tylko wyraziłam swoje zdanie i nikomu nie narzucam, jak ma postępować ze swoim dzieckiem.Dla mnie problemem nie jest widok kupki czy moczu, bo z racji zawodu przyzwyczaiłam się do tego.
Pieluszki jednorazowe są wygodne, ale idealne nie są, podobnie, jak tetrowe. Myśmy jakoś były chowane na tetrowych i jakoś żyjemy. Pieluchy tetrowe to produkt w pełni naturalny, czego nie można powiedzieć o pieluchach jednorazowych. Każdy będzie robił tak, jak mu podpowiada instykt i wygoda.
Madziumba i agata077 dziękuję za wsparcie.
 
reklama
Do góry