reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Aaach jejku, ile to radości z każdej rzeczy dla Maluszka jest, co?:-D

Jestem w takiej sytuacji, że większość sprzętów (łózeczko, wózek, nawet przewijak, krzesełko do karmienia, bla bla bla) mam w bardzo dobrym stanie po Adasiu. Nawet ubranka, bo Adaś swojego czasu miał tyle, że autentycznie nie przechodził:sorry:. Nie mam wobec tego za bardzo jak za szaleć, a mimo to potrzeba kupowania "dla dzidzi" jest we mnie olbrzymia!!! Już wybieram firanki do pokoiku i butelki do karmienia, bo tylko to mi zostaje ;-)
 
reklama
My praktycznie wszystko co się da kupujemy na allegro, nie mam ochoty ani czasu jeździć po sklepach, zresztą mieszkamy w małym mieście więc wybór nie jest tak szeroki jak oferowany na allegro, czy ogólnie w internecie, a ceny sklepowe w porównaniu z allegro to w ogóle lekko z kosmosu :confused2: A jako że jak wcześniej kiedyś pisałam jesteśmy na etapie gruntownego remontu to wydatków mamy ful. I powiem Wam że za konkretny model kafelek opoczna zamówionych w sklepie internetowym zapłaciłam ponad 15pln/m2 taniej niż w normalnym sklepie mnożąc razy 2 łazienki to wychodzi duża kasa....
 
nocanka nawet nic nie mów, ja głupia pipka, która namiętnie robi zakupy przez internet, najpierw zamówiłam płytki w salonie łazienkowym a dopiero później sprawdziłam ceny w internecie:wściekła/y: Będę sobie pluć w brodę chyba za każdym razem jak wejdę do łazienki:baffled:
 
Wszyscy uczymy się na błędach - oby wyciągać z nich wnioski.
I powiem, że ja początkowo byłam sceptycznie nastawiona do kupna kafelek przez internet, ale sklep oferujący je w moim mieście daje sobie 8 tyg na realizację zamówienia :crazy: i wszyscy tutaj wiemy że nie potrafią się zmieścić w tym terminie :crazy::crazy::crazy:..... Poszliśmy z M do tego sklepu, zapisaliśmy sobie jakie mają ceny i po porównaniu ze sklepem internetowy wypadło jak pisałam, więc było oczywiste gdzie zamówimy. Kafelki dostałam dokładnie po tygodniu jak wpłaciłam zaliczkę :-):-):-)
 
No 8 tyg czas oczekiwania to lekkie przegięcie:no: A jak już położycie te płytki i w ogóle to plisss o fotki jakieś ok?:-)
 
Nocanka, Ollutka, ja też na razie stawiam na żółte i beże, no i oczywiście uniwersalna biel :tak: Mam też kilka błękitów, ale z jasnymi kolorkami super będzie współgrała czerwień i granat.

Ja mam już całą szufladę ciuszków, bo moja mama jest absolutnie szalona i w kółko coś kupuje. Poza tym dostałam trochę ciuszków od koleżanki, ale powiedziałam, żeby następne odłożyła dla bardziej potrzebujących, bo ta moja mama... :-D

Myślę, że już pora na różne śpiworki, kocyki i pościele powoli. Ja też muszę rozkładać wydatki w czasie, bo w czerwcu, jeszcze przed przyjściem na świat dzidziusia, moja córcia ma komunię! :-)

Niestety tego modelu łóżeczka, które mi się marzy, nie ma na razie na naszym allegro, a na niemieckim e-bay pojawia się i znika, ale rozpoczynam polowanie :-D
 
reklama
Beata, my właśnie planujemy podobne łóżeczko jak na foto (Graco). Ten model ma praktycznie wszystko - wibracje, przewijaki, muzyczkę, chyba światełka, a nawet otwierany bok. Tylko ja chciałabym bardziej unisex wersję, bezfalbankową najchętniej ;-)

Tau, uprzejmię proszę o link do aukcji ze spodenkami! Bo na mnie niestety ciążowe, nawet te najmniejsze, są jeszcze za duże :-( Też sobie kupiłam na allegro portki na gumce: PUMPY_SPODNIE _YOU CAN DANCE_roz_38 _WYPRZEDAŻ (537455944) - Aukcje internetowe Allegro
Wyglądają w rzeczywistości lepiej niż na fotce, bo tak nie świecą, a materiał jest wizualnie b. podobny do dżinsu. Super wyglądają do koszuli, tak elegancko i jednocześnie z jajem, ale mają jedną wadę - są krótkie :szok:
 
Do góry