reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

dzięki Oli.B.
zastanawiam się tylko nad skarpetkami, bo te wszystkie pajacyki i śpiochy są z nóżkami, więc trzeba jeszcze zakładać na to skarpetki ?

u mnie na szkole rodzenia położna mówiła, że skarpetki przydają się gdy ubranka są za duże ubiera się je wtedy na ciuszki i dziecko nie ma luzu wtedy na nóżkach
 
reklama
mi ubranka dla maluszka niebyły potrzebne - szpital daje swoje - tylko łapki pampki , chusteczki i maśc na pupke np. linomag . sudokrem itp

andzia u nas w szpitalu trzeba mieć swoje ubranka, nawet jest rozpiska czego ile ;-)
a w szkole rodzenia mówili też żeby zabrać lizaki bo jak się jest głodnym można, nie koliduje to gdyby trzeba było cc zrobić;-)

sylwia dobry pomysł z tymi skarpetkami, niby ja mam 156 cm, ale mój K 196 cm i ciężko powiedzieć czy ubranka będą za krótkie czy za długie :-D

a ja kupiłam dziś parasolkę do wózka od słoneczka i ten stanik do karmienia, może mi urosną i się w nim nie utopię :-D
 
DZIĘKUJE DZIEWCZYNY ZA ODP.
w poniedziałek popytam o te podkłady na łóżko, ale słyszałam,że cięzko je w aptekach dostać więc chyba Allegro mi zostaje.
 
Podklady poporodowe to macie na mysli podklady ceratkowo- higieniczne, czy sa jakies inne specjalne? Bo ja szczerze powiedziawszy torbe mam spakowana, ale tego nie wzielam...
 
Kabaretko, jeśli chodzi ci o podkłady poporodowe dla nas, to u nas tylko każą wziąć te dla siebie, a te na łóżko mają i dają bez problemu. Ja kupię Belli
(mam nadzieję że zdążę ;-) ), a u nas i tak po porodzie dają ze dwie paczki takich odkażonych, więc na jakiś czas to jest...
 
Ewunia dzieki za wyjasnienie. Ja kupilam jedna paczke takich podkladow wygladajacych jak mega wielkie podpaski i 2 paczki podpasek bella maxi. A co do jakis podkladow na lozko to normalne ze cos daja, czy to od szpitala zalezy?
 
U nas od razu dają, aby nie zabrudzić pościeli... np, ja nie zabrudziłam wcale, podkład zostawiłam czyściutki, ale inne dziewczyny to miały czerwono pod sobą!!! to salowa raz dwa trzy zmiana pościeli i gra muzyka :-) i nie było sprawy, ja kupiłam przed urodzeniem 4 paczki tych podkładów z belli i nie żałuję ilości, starczyło w sam raz :-D teraz kupię też koło trzech :-D
 
reklama
Dziewczyny a jak się ma cc to te podkładki - giganty podpaski - też potrzebne?? Ja kupiłam, ale nie wiem czy brać.:szok:
 
Do góry