reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

a materacyk masz ten kokosowo gryczany czy jakiś inny ?( bo muszę kupić, a nie wiem jaki)

ja kupiłam kokosowo gryczano bonelowy , jest jeszcze kokos gryka pianka ale wolałam troszku dołożyć i kupić leprzy - materac zawsze był dla mnie najważniejszy , są jeszcze lateksowe - są najleprze ale i bardzo drogie piankowych raczej niekupuj szybko się odkształcają :baffled:

dziewczynki a wy tu o ciuszkach, wozkach itp...
moze zabrzmie troche glupio ale czy kupowalyscie jakies zabaweczki?

ja kupiłam karuzelke nad łóżeczko z projektorem , wystraszyłam sie trochu tego zeza ale po konsultacji dowiedziałam sie że jest to małoprawdopodobne zez to raczej wada wrodzona i czynniki zewnętrzne niemają na to wpływu tak więc karuzelka zostaje , kupiłam też owieczke z bijącym serduszkiem dla noworodków - podobnoo uspakaja - zobaczymy

...a ja dzis dostałam paczuszkę z PL od mamci:
- sól fizjologiczna
- spirytusik
- linomag
- purelan
:blink::blink::blink::blink:

co to jest purelan??????????

Oto kacik mojego synusia

martusiu kącik śliczniutki , kalina tez polowała na tą pościel :tak:- serdusia robią karjere ;-);-).
 
reklama
Super, ze Wam sie podoba kacik mojego syncia :tak::-)
Jeszcze jakies ozdobki na sciane by si eprzydaly ale nie znalazlam nic ciekawego. Corcia wymyslila,z eby dac nad lozeczko Myszke Miki (bo ona ma nad swoim lozeczkiem swiecaca w ciemnosciach Myszke Mini ;-)). No i chyba trzebabedzie kupic:-D

a baldachimek po prostu powalajacy, ja mam takie same zabaweczki dla malej:-):-)
Baldachimek chcialam taki zeby mi do drugiej poscieli tez pasowal ;-)
A zabaweczki sa po Sandruni :-D:-)
 
ja dzis przy okazji zakupów dla meza kupiłam pierwsze rzeczy dla małej i dla siebie czyli - pieluszki poporodowe bella, bepanten i kolejne mydło oilatum dla obu moich córeczek bo mi sie konczy

zastanawiam się jaki laktator sobie zakupić, może coś doradzicie???...w domu bede miała mechaniczny ale w szpitalu chyba przydał by sie reczny jakiś
 
zastanawiam się jaki laktator sobie zakupić, może coś doradzicie???...w domu bede miała mechaniczny ale w szpitalu chyba przydał by sie reczny jakiś


ja mam taki. nazwyklejszy . kosztował koło 10 zl w aptece. może nie jest to szczyt marzeń, ale przy Michałku byłam z niego zadowolona i jakoś sobie radzilam. Mały na poczatku lezał w inkubatorze i musiałam sciagac ręką bo nie miałam laktatora a potem mama mi taki wlasnie kupiła. Teraz ten profilaktycznie wrzuciłam juz do torby.
 

Załączniki

  • laktator-reczny-gruszka_1337.jpg
    laktator-reczny-gruszka_1337.jpg
    4,6 KB · Wyświetleń: 18
reklama
zastanawiam się jaki laktator sobie zakupić, może coś doradzicie???...w domu bede miała mechaniczny ale w szpitalu chyba przydał by sie reczny jakiś

Ja mam laktator reczny Aventu. Ale ostatnio kolezanka mi powiedziala, ze u niej nie sprawdzil sie wogole. Nic nie chcial sciagac....nie wiem...moze to zalezy od ...cycuszkow;-). Sama przekonam sie juz niedlugo:-)

A mam pytanie- Ile w Polsce kosztuje to mydlo Oilatum?
 
Do góry