reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Ja kupiłam ręczny Avent isis, a czy dobry? Bladego pojęcia nie mam :-) przekonam się już za jakiś czas :-)
tez mam isis, a kupilam, bo akurat byl w promocji, no i w necie ma same pozytywne opinie.
Ja też mam taki. Świetnie sprawdził się przy synku. Dokładnie i dużo odciąga i nie ma się przy nim przykrych odczuć. Próbowałam u koleżanki elektrycznego, ale był dla mnie za mocny.
 
i nie ma się przy nim przykrych odczuć. Próbowałam u koleżanki elektrycznego, ale był dla mnie za mocny.


wlasnie tego typu opinie czytalam, ze bardzo delikatny ale dobrze odciaga :tak:

do szpitala jednak nie biore, bo musialabym go wysterylizowac, a wole trzymac zamkniety i nieuzywany, by w razie czego, jakbym nie potrzebowala, sprzedac dobrze

licz, ze szpital mi uzyczy, GDYBY byla potrzeba, a jak nie to maz do domu skoczy :)
 
no i przyszedł fotelik, duzo ładniejszy niż na zdjeciu i to przetarcie w ogóle niewidoczne:-):-):-) to teraz jeszcze wózek- ale to na drugi tydzien. tez na allegro kupuje hehheh:-):-):-D:-D:-D

Nie wiem czy w dobrym wątku piszę! Chciałam się zapytać co myślicie o tym wózku ??? GONDOLA-SPACER ESPIRO VECTOR 4 LITE 2009 7,5kg (628173888) - Aukcje internetowe Allegro
mnie sie podoba. a popatrz u siebie w miescie gdzies moze znajdziesz podobny zebys chociaz mniej wiecej wiedziala jak sie prowadzi itd.albo napisz do tych osob co juz go kupily o opinie. ja tak robiłam:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry