reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Andzia- lozeczko fantastyczne!!! slicznie wyglada
Martusia- Kacik jest naprawde uroczy

widze ze masz kolderke...u nas kolderki polozna nie poleca przez pierwszy rok zycia mowili by klasc na przescieradlo i kocykiem przykrywac tak by siegal do brzuszka i byl zabezpieczony na brzegach lozeczka i by nozki dziaciatka byly przy koncu lozeczka., a po paru miesiacach w spiworek najlepiej...
co do zabawek to tez mamy karuzele......i tez mi sie zdaje ze ten zez to troche przesadzone...ale nie mam zamiaru sie z nikim spierac :-):-):-)
i wyglada na to ze chyba na tym poprzestaniemy poki co...jak sie urodzi to pokupujemy troche zabaweczek
 
ja karuzelkę-tiny love-świat muzyki, matę edukacyjną, lezaczek i rożek mam po wice-sprawdziły sie rewelacyjnie (prucz leżaczka bo mała za nc nie chciała na nim siedziec), własciwie jak przywioze za 2 tyg ubranka po wice i przykręcę przewijak do komody, popiore ubranka i oczyszcze wózek i fotelik tez bedę gotowa....no ale to za 3-4 tyg jakies bedzie....poszukam majtek poporodowych z poprzedniego porodu bo wszystkich nie zuzyłam i spakuje wsio do torby to obedzie sie bez wydatków juz :-)))))..no tylko na laktator.....mleko 1, smoczki 0 i butelki mam, pieluszki na pierwszy miesac miałam w pawlaczu jeszcze po wice :-)....jak to sie mówi, nic sie nie zmarnuje.....
 
Martusia- Kacik jest naprawde uroczy
Dziekuje bardzo :-)

widze ze masz kolderke...u nas kolderki polozna nie poleca przez pierwszy rok zycia mowili by klasc na przescieradlo i kocykiem przykrywac tak by siegal do brzuszka i byl zabezpieczony na brzegach lozeczka i by nozki dziaciatka byly przy koncu lozeczka., a po paru miesiacach w spiworek najlepiej...
Tak mam kolderke i podusie, powleklam zeby juz komplet lezal na lozeczku ;-)Podusi wogole uzywac nie bede, materac mam lekko podniesiony i synus bedzie spal na przescieradelku albo na pieluszce flanelowej (sandrusia tez tak spala i sie swietnie sprawdzalo, gdy ulala czy obslinila pieluszke raz dwa zmienilam i przescieradelko zawsze czyste bylo). Co do kolderki to jeszcze nie wiem zobaczymy jak bedzie. Sandrusia w rozku wogole spac nie chciala i spod kazdego kocyka sie wykopala, wiec kolderka byla w uzytku ale tez tylko do polowy brzuszka byla przykryta. A o spiworku to nawet mowy nie bylo, nie lubiala byc czyms skrepowana i jak tylko ja mocniej zawinelam a przez sen nie umiala sie wykopac to sie budzila z placzem.
 
Dziekuje bardzo :-)


Tak mam kolderke i podusie, powleklam zeby juz komplet lezal na lozeczku ;-)Podusi wogole uzywac nie bede, materac mam lekko podniesiony i synus bedzie spal na przescieradelku albo na pieluszce flanelowej (sandrusia tez tak spala i sie swietnie sprawdzalo, gdy ulala czy obslinila pieluszke raz dwa zmienilam i przescieradelko zawsze czyste bylo). Co do kolderki to jeszcze nie wiem zobaczymy jak bedzie. Sandrusia w rozku wogole spac nie chciala i spod kazdego kocyka sie wykopala, wiec kolderka byla w uzytku ale tez tylko do polowy brzuszka byla przykryta. A o spiworku to nawet mowy nie bylo, nie lubiala byc czyms skrepowana i jak tylko ja mocniej zawinelam a przez sen nie umiala sie wykopac to sie budzila z placzem.

Racja tak naprawde to malenstow nam podpowie co dla niego bedzie najwygodniejsze, ja kupilam kolderke i podusie w zestawie do cot bumper (nie wiem jak w PL sie na to mowi) plus taki wieszaczek na pieluszki bo sie oplacalo, sam cot bumper kosztowal ok £20 a caly zestaw okolo £30 a predzej czy pozniej sie przyda. zalczam fotke...ale jest slabej jakosci...jak rozloze w lozeczku to zalcze nowa :-)

Martusia- a moge spytac skad masz taki sliczny baldachimek?jest cudny tez bym soebie taki sprawila
 

Załączniki

  • 2503967658306464.jpg
    2503967658306464.jpg
    1,4 KB · Wyświetleń: 82
Ostatnia edycja:
Co do kosmetyków to ja zakupiłam serię Bubchen, płyn do kąpieli, mleczko nawilżające i krem przeciw odparzeniom. Przekonały mnie pozytywne opinie znajomych mamuś i ich naturalny skład, np skład płynu do kąpieli to: olejek migdałowy i słonecznikowy, aloes, nagietek i proteiny pszenicy, krem ochronny: wyciag z rumianku, panthenol, wit A+E, tran rybi, alantoina i wosk pszczeli.

Sunniva, w DE przeprowadzaja tu testy wszystkiego co sie da i na ich podstawie, mozna poznac, czy produkt jest dobry. Kilka produktow z serii Bübchen zostalo ocenionych wlasnie jako "sehr gut", czyli "bardzo dobry" :tak:

ja kupiłam kokosowo gryczano bonelowy , jest jeszcze kokos gryka pianka ale wolałam troszku dołożyć i kupić leprzy - materac zawsze był dla mnie najważniejszy , są jeszcze lateksowe - są najleprze ale i bardzo drogie piankowych raczej niekupuj szybko się odkształcają :baffled:

lateksowe sa najlepsze, ale to dla duzych dzici i doroslych przedewszystkim. Ponoc przy ich produkcji trzeba uzywac jakichs tam chemikaliow, dlatego przy niemowletach sa jednak niezbyt zalecane.
 
reklama
Do góry