reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

malamrowka - jeszcze go nie ma z pracy będzie dopiero koło 20:00 i myślę ze dam mu to po kolacji :) Jutro dam znać jaka była reakcja :D I czekam na Twoje fotosy nowego zakupu! Uwielbiam oglądać te wszystkie ubranka :)))
 
reklama
no to ubranka dla mojego maluszka, zdecydowałam się pokazac większośc także te wcześniej zakupione :-D

20100610053.jpg20100610054.jpg20100610057.jpg20100610058.jpg20100610056.jpg20100610059.jpg20100610055.jpg

A ja przed chwilą zrobiłam test z bratową i nareszcie po długim okresie starania się udało jej się zajśc w ciążę i we wtorek lecimy do ginekologa :-)
 
malamrowka1100 śliczne ubranka no i sporo ich już masz :) rodzinka się powiększa, Twój maluszek będzie miał rówieśnika :)
 
malamrówka - śliczne ubranka :-) i przekaż od nas gratulacje bratowej, bardzo fajnie, że będziesz miała blisko siebie drugą ciężarówkę :-)
 
małamrówka fajowe ciuszki. Widzę że wiele ze Smyka :-)

no bo mają takie ładne i kolorowe, a jak byłam wczoraj w H&M to tam nie było już nic i w sklepach tego typu, a jeszcze ludzie jakie na mnie oczy robią, bo nie wyglądam po pierwsze w ciąży, a po drugie na swoje 24 lata :-D dużo osób myśli, że mam 19 lat :-D
 
No ja w Smyku też się już obkupiłam i czekam teraz na nową dostawę...bo już więcej nic nie widziałam fajnego.

A ludźmi to się nie ma co przejmować.
 
Malamrówka - to super, że tak młodziutko wyglądasz ... potem naprawdę to docenisz :-)
ja pamiętam jak strasznie się wkurzałam jak miałam już 22-24 lata i byłam proszona o dowód jak kupowałam alkohol, ale teraz strasznie tęsknię za tymi czasami :-)
chociaż piegusy takie jak ja często wyglądają trochę młodziej bo piegi są takie "niepoważne" :-)

jestem ciekawa czy moje Dzieciątko odziedziczy piegi po mnie czy super slicznie opalającą się skórę po P :-)
 
malamrowka sliczne ubranka i gratulacje dla bratowej, teraz razem bedziecie mogly sie cieszyc ciaza i macierzynstwem.
 
reklama
Kasia_B wiesz co ja wcześniej nie wiedziałam, że taki pojemnik istnieje ale myślę że może być naprawde przydatny, szczególnie że ja mam małe mieszkanko i smród pieluszek byłby juz wszczędzie hehe :)
 
Do góry