reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

po przejrzeniu kilkunastu otulaczy stwierdzam, że wystarczą mi te kocyki i rożek co mam:D te otulacze co widziałam nie są jakieś mega rewelacyjne a kocykiem bawełnianym zawsze można opatulić dziecko tak jak otulaczem, więc nie kupię,bo tak!:)
może i ja się ruszę do Lidla, ale tak mi się nie chceeeee:)
 
reklama
Śliczne te wasze zakupki ;-)
Dziewczyny co myślicie na temat tym majtek jednorazowego użytku? Zastanawialam sie dziś w Tesco czy nie wziąć ale odlozylam, czy któraś kupiła , używała ?
Ja po pierwszym porodzie dałam radę bez , ale sama nie wiem

ja kupilam przy pirwszym porodzie, ale jak dla mnie byly beznadziejne i tylko jedna sztuke zalozylam, a potem wrocilam do swoich normalnych majtek :) wiec tym razem na pewno nie kupuje :)
 
Amandla - ​po za tym...zawsze mozna bajery rozne pozniej dokupic moim zdaniem:-)))) kocyki, rozek - masz...i elegancko;p ja sie ciesze, ze z rana samego do Lidla podjechałam, bo tlumy sie zbierały...juz nawet poduszki te dlugie co kupilam byly pozakrywane przez zwykle zeby ich nie znaleźć:D - kochani pracownicy naszego Lidla - na szczeście ich przejrzałam dawno i wiem, ze lubią chowac to i tamto;p
 
Manta no to ciekawe, co ja w Lidlu zastanę - bo też mi się podusia w gazetce w oczka rzuciła - pewnie dopiero jutro, chyba że M będzie dziś w dobrym nastroju, to po drodze na zajęcia zahaczymy; bo jakby miał marudzić, to wolę niet :-p
 
villandra szczerze polecam...zapakowana nie wyglada tak fajnie, bo złożona na pół i spłaszczona...ale jak ją wyciągnełam w domu z folii.. to zrobiło jej się sporo jak się ułozyła normalnie:D ja jestem...no mega zadowolona:D - a o to ciężkie ostatnio u mnie. hahaha
 
A ja gaciory jednorazowe polecam 0 chyba, że ma sie majtasy bawełnianie, które bez żalu można wyrzucić ;-)

bylismy na zakuach wczoraj i m sam pojechał w dział dziecięcy i kupilismy trochę bodziaków i pajacyków - teraz czekamy na obiecane ubranka i zobaczymy czy cos jeszcze brakuje :tak:
 
inamorate -ja tez myslalam,z e u mnie cena sama zostala, ale pochowali te poduszki na dnie koszy:p zaluje , ze jeszcze jednak nie kupilam takiej... no nic;p podejrzewam,z e grybym teraz jechala to moze jakos udaloby mi sie chociaz jedną zdobyc:p
 
u mnie w biedronce, widziałam ofertę zestawu do jogi i pilatesu, generalnie jest tam mata, taki sznur do rozciągania i piłka duża, chciałam wziąć ze względu na piłkę i poćwiczyć na kregosłup przez te pare tygodni, ale niestety spóźniłam się.
 
reklama
Do góry