reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Ależ tu dużo znowu nowych rzeczy - nie da rady po kolei, choć ciężko przeoczyć zakupy kindzi i te cudne łowiecki ;-)

dziewczyny, kupiła któras te takie gabki do kapilei tzn. o taka podkładkę na która sie kładzie malucha w wanience żeby sie nie podtopił(taki mis z gabki) ???? bo jestem ciekawa czy w ogóle warto.

Z doświadczeń innych (no bo własnych przecię brak) - tetra i nic więcej nie potrzeba. Ale jak to woli - nikt nie broni.

Śliczne te wasze zakupki ;-)
Dziewczyny co myślicie na temat tym majtek jednorazowego użytku? Zastanawialam sie dziś w Tesco czy nie wziąć ale odlozylam, czy któraś kupiła , używała ?
Ja po pierwszym porodzie dałam radę bez , ale sama nie wiem

Myśleć mogę co chcę - paczka już zakupiona, bo w szpitalu sobie takowe życzą. Potem raczej bym te wielorazowe wolała...

Temat rożków widziałam - mi pani w sklepie powiedziała tak (do wyboru było multum - od 23 zł do 100 zł): najtańszy, najprostszy - bo używa się go krótkao, dziecko wyrasta, a to mamy boją się malucha na ręce brać i w rożku czują się pewniej. i miękki, bo usztywniane często potem mało wygodne do karmienia.
Więc mam najtańszy, miekki, prosty, na rzepa - najlepsze było, jak go rozłożyłam w domu: O jaaa! Toż to taka kolderka - fajnie przyda się pewnie do jakiegoś wózka czy coś. ;-)
 
czy któraś z Was kupowała lub ma doświadczenie z wszelkimi "magicznymi kocykami" i otulaczami, czy podobną funkcję spełnia rożek, ewentualnie bawełniany kocyk i czy jest sens kupowania takiego cuda?:)
 
reklama
Amandla -mi sie wydaje, ze rozek wystarczy...chyba, ze chcesz miec cienszy otulacz/kocyk..."BO TAK" - to kupuj... ja wyszlam z zalozenia, ze jest rozek... po za tym mam kilka kocykow z ktorych tez rożek mozna zrobic:-))) za duzo niepotrzebnej motaniny jak dla mnie... - niepotrzebny wydatek, ale...indywidualna sprawa ... jak zawsze:D

aaaaaaale powiem Wam...wrócilam z lidla... i kupilam tak kosmicznie, nieziemską poduszkę - na styl sławetnego ciążowego rogala - ino prosta. jest swietna! grubaśna, nie splaszcza sie jak nalesnik.. wymiary ma 40x145 cm..teraz spanie na boku bedzie po prostu ...aaaaaah! super jako zagłówek, poduszka do karmienia czy tez jako zwykla poduszka do wyrka dla 2 osob... cale 44.99zł. dawno nie bylam az tak zadowolona z jakiegokolwiek zakupu. Pojechalam od razu z rana(od dzis ta oferta)...a parking juz sie zapelnial prędziutko.. uh! az mam ochote isc sie porządnie wyspac bez bolu plecow i wszystkiego innego:D a jeszcze powleczka ściagana do prania...tak mieciutka i przyjemna...tylko ze biała no, ale..:D
 
Do góry