reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Amandla - a ja tyż mam takie skarpeciaki:D są ekstra! szafeczki jadę jutro oglądać... ja lubię takie bajery... Wiklinowe koszyczki i wszelkiego rodzaju pojemniki, pudła, itd... oj! zawsze chyba będę ubóstwiała :D

u nas takie skarpetunie mozna znaleźć w H&M, w deichmannie(prawie identyczne)... i pewnie gdzies tam jeszcze;p
 
Agusia w H&M nabyłam :)
Manta ja tez mam świra na punkcie koszyczków, najchętniej bym wszystko popakowała w ładne pudełka i pojemniki, a szafka z koszykami jest niezmiernie urocza, tylko ja mam czekoladową komódkę, czekoladowe kosze i białą wyściółkę z kokardami w koszykach
 
Amandla - ​u mnie właśnie by ciemne nie pasowały teraz:-))) ale są równie piękne:D koszyczkowo-pudełkowe szaleństwo.. to jest to!;-)))

inamorate - a no ten taki o leżaczek-bujaczek nam się dostanie http://www.zabawki-szkrabolandia.pl/lezaczek-bujaczek-fisher-price.html ... są różne kolory/serie tego samego. a to pałąk w zebrę, a to fotelik ze ślimakiem narysowanym.. a to wersja z morskimi zwierzątkami jakimiś.. kolor to mi akurat obojętny, ale ma być wlasnie ten rodzaj do 18kg. :)
 
Ostatnia edycja:
Ale cudne skarpeteczki!

Co do bujaczka - polecam - nie znam mamy, która nie byłaby zachwycona tym wynalazkiem ;-) i najlpesze sa te do 18 kg - służa dłuuuuuuuuuugo a i starsze dzieci je uwielbiają :tak:
 
inamorate - a no ten taki o leżaczek-bujaczek nam się dostanie Leżaczek bujaczek - Fisher Price ... są różne kolory/serie tego samego. a to pałąk w zebrę, a to fotelik ze ślimakiem narysowanym.. a to wersja z morskimi zwierzątkami jakimiś.. kolor to mi akurat obojętny, ale ma być wlasnie ten rodzaj do 18kg. :)

a to ja chcę bardzo podobny łooo taki FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK RÓŻOWY 3w1 + KUBUS (2027802078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Do góry