reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

Pinula cudności :tak:

A ja zamówiłam ten ocetispet , maść maltan , podkłady , linomag , sól fizjologinoczną , czopki przeciwgorączkowe , witaminy ciążowe , waciki jałowe i zostałam wyceniona na 89 zł już z dostawą :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja musze sobie jakis szlaban na zakupy zrobic i to powaznie policzylam dzis ile mam pajacykow bo ciagle mam wrazenie ze mam malo, kolezanka byla ze swoja coreczka u mnie mala na 4 tygodnie i mowi ze juz z pierwszych ciuszkow powyrastala i odlozyla je dla mnie, wiec policzylam moje zapasy na rozmiar 56 alno nb bo to wiecie zalezy od firmy i tych najmniejszych wyszło mi 20 sztuk... nie tylko pajace ale i dresiki polspiochy takie cale zestawy ubraniowe, potem mam rozmiary 0-3 wiec wieksze niz 56 i tego mam mało a na 68 to 3 pajace... wiec co zrobilam odpalilam allegro i zamówilam 6 pajaców biore udzial w kliku aukcjach i juz sie gubie bo dostaje maile prosze o wplate a ja nie wiem za co... ojoj nie dobrze. Chyba sobie zakaz na forum dam bo to przez te Wasze zakupy hihi :) jak naogladalam sie tych kubusiowych ogrodniczek to sama kupilam pajac z kubusiem ojojoj... a termometru jak nie kupilam tak nadal nie mam, kosmetyki tez czekaja, reczniczek wanienka frida i leki takze... ale to juz w lutym bede kupowac ZAKAZ!! ZAKAZ sobie samej daje... :szok:
 
ja musze sobie jakis szlaban na zakupy zrobic i to powaznie policzylam dzis ile mam pajacykow bo ciagle mam wrazenie ze mam malo, kolezanka byla ze swoja coreczka u mnie mala na 4 tygodnie i mowi ze juz z pierwszych ciuszkow powyrastala i odlozyla je dla mnie, wiec policzylam moje zapasy na rozmiar 56 alno nb bo to wiecie zalezy od firmy i tych najmniejszych wyszło mi 20 sztuk... nie tylko pajace ale i dresiki polspiochy takie cale zestawy ubraniowe, potem mam rozmiary 0-3 wiec wieksze niz 56 i tego mam mało a na 68 to 3 pajace... wiec co zrobilam odpalilam allegro i zamówilam 6 pajaców biore udzial w kliku aukcjach i juz sie gubie bo dostaje maile prosze o wplate a ja nie wiem za co... ojoj nie dobrze. Chyba sobie zakaz na forum dam bo to przez te Wasze zakupy hihi :) jak naogladalam sie tych kubusiowych ogrodniczek to sama kupilam pajac z kubusiem ojojoj... a termometru jak nie kupilam tak nadal nie mam, kosmetyki tez czekaja, reczniczek wanienka frida i leki takze... ale to juz w lutym bede kupowac ZAKAZ!! ZAKAZ sobie samej daje... :szok:


witam w klubie :-D ja codziennie po 4-5 paczek dostaje :tak: ale dziś już tylko zakupy w aptece internetowej zrobiłam i Allegro się nie tykam :-D
 
Inamorate listonosz to juz sie nawet nie dziwi jak mnie widzi tylko liczy te paczki... najgorsze jest to ze jak patrzylam no na fride to w aptece kosztuje ok 27-30 zł a na allegro za 22 mozna kupic wiec jak tu omijac to allegro... no ale do lutego koniec!
 
Pinula boskie owieczki :) bedziesz mogla Dzieciaczkowi liczyc przed zasnieciem :) :) :)

co do gabki to ja nie mialam, ale teraz planuje kupic przynajmniej na pierwszy miesiac, bo moj brat z kolei uzywal i bardzo fajnie mogl maluszka oprzec dupka / pleckami o ta gabke i latwiej bylo go trzymac i dzidzius byl wyzej
takze tym razem sprobuje wlasnie na pierwszy miesiac czy dwa

ja musze sobie jakis szlaban na zakupy zrobic i to powaznie policzylam dzis ile mam pajacykow bo ciagle mam wrazenie ze mam malo, kolezanka byla ze swoja coreczka u mnie mala na 4 tygodnie i mowi ze juz z pierwszych ciuszkow powyrastala i odlozyla je dla mnie, wiec policzylam moje zapasy na rozmiar 56 alno nb bo to wiecie zalezy od firmy i tych najmniejszych wyszło mi 20 sztuk... nie tylko pajace ale i dresiki polspiochy takie cale zestawy ubraniowe, potem mam rozmiary 0-3 wiec wieksze niz 56 i tego mam mało a na 68 to 3 pajace... wiec co zrobilam odpalilam allegro i zamówilam 6 pajaców biore udzial w kliku aukcjach i juz sie gubie bo dostaje maile prosze o wplate a ja nie wiem za co... ojoj nie dobrze. Chyba sobie zakaz na forum dam bo to przez te Wasze zakupy hihi :) jak naogladalam sie tych kubusiowych ogrodniczek to sama kupilam pajac z kubusiem ojojoj... a termometru jak nie kupilam tak nadal nie mam, kosmetyki tez czekaja, reczniczek wanienka frida i leki takze... ale to juz w lutym bede kupowac ZAKAZ!! ZAKAZ sobie samej daje... :szok:
tak samo mialam ostanio :) ze widzac tutaj tyle zakupow u wszystkich tez szalam i zamawialam na allegro :) i bylo tych paczek i paczek bardzo duzo :)
teraz juz sie uspokoilam - nie mam dostepu do allegro - wiec daje rade :)
 
dziewczyny, kupiła któras te takie gabki do kapilei tzn. o taka podkładkę na która sie kładzie malucha w wanience żeby sie nie podtopił(taki mis z gabki) ???? bo jestem ciekawa czy w ogóle warto.

a ja miałam przy Jagodzie do pół roku i teraz też zakupię na pewno. Owszem podobno jest to niehigieniczne, ale ja wyciskałam porządnie i wkładałam między kaloryfer tak że to szybko wysychało. Wymieniałam średnio co 1,5 - 2mc, można było raz góra dwa razy wyprać w pralce <po 2 praniu może się zacząć kruszyć>. Wymieniałam co 1,5mc bo robiło się brzydkie i uszy zaczęły się obdzierać. Jak Jagoda była mała to kosztowało to chyba z 15zł <teraz jeszcze się nie orientuję>. MI to pasowało, dopóki Jagoda nie siedziała to nie wyobrażałam sobie kąpieli bez tego,nic się nie ślizgało się, byłam spokojna o dziecko i w spokoju mogłam ją umyć, a nie martwić się żeby się nie wyślizgła mi, albo że już mi ręka drętwieje. Jak sama zaczęła siadać kupiłam płaską matę antypoślizgową i używamy jej do teraz:tak:
 
reklama
dziewczyny powiedzcie mi czy mleczko do ciała nivea baby można używać od pierwszych dni życia? i czy to w ogóle dobry pomysł? właśnie sobie robię listę jakie kosmetyki muszę kupić, będę używała na pewno na początku oilatum emulsję do kąpania i szampon (potem się przerzucę na coś tańszego) ale czym smarować ciałko? do pupy oczywiście coś osobno
 
Do góry