reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

ja mam dwa nowe rożki - jeden nieusztywniany, drugi usztywniany wkładem z gąbki. Na samiuśki początek będę używać tego usztywnianego (główki nie trzeba wtedy tak bardzo pilnowąć) a potem wkład wywale i będę mieć dwa nieusztywniane ;-)
co do wyboru rożka - kieruj się tylko swoim odczuciem materiału :) ma być dla Ciebie fajny i wygodny. Rożki różnią się też wypełnieniem - niektóre się "brylują" przy praniu, inne ładniej trzymają formę.. Jeszcze inne się "brylują" ale wystarczy nimi wstrząsnać na mokro i już ponownie jest ok :)
 
reklama
no i dzięki Wam już wiem, co mam kupić:D miękki, ładny i bez wiązania w komplecie, i najważniejsze musi się podobać mamusi!
Kupie w sklepie coby pomacać można go było :) póki co na razie jestem za feretti i my sweet baby cudne kolory mają
dziękować każdej z osobna i wszystkim razem;-)
 
Ostatnia edycja:
mini - jakie cudne te tetry!!:)) zakochałam się :-D

co do wiązania rożka - jeśli go nie ma to tragedii też nie ma ;) ja owijałam młodego w rożek i rożek "owijałam" tetrą. trzymało idealnie :)

aha - co do rożka, wg moich obserwacji przy Tymku.. falbanki "przy głowie" dziecka ładnie wyglądają, ale kiepsko się sprawdzają, dlatego proponuje jak najprostszy kształt ;)
 
Ostatnia edycja:
i ja tyż mam rzepki i żadnych falbanek ani innych dupereli.. jak zwykła kołderka wyglada po rozlozeniu :p rzepki wiecznie nie słuzą jak wiadomo, ale tak jak ivi napisała - tetrówka ;-))
 
i ja tyz mam zwykły dostałam w spadku po synku mojej sis. chce małej kupic jej własny, ale też jakis mega zwykły.
 
A ja rożki mam dwa usztywniany i taki zwykły co jak się rozłoży to jak kołderka. Noooooo zakupiłam te maści
Octenisept preparat do dezynfekci ran 50 ml atomizer
Tantum Rosa 10 sasz.
Bepanthen maść 100 g
I z przesyłka wyszło mi 100zł teraz to nie wiem czy dużo czy mało bo jak na lenia przystało w zwykłej aptece nie byłam bo mi sie nie chciało :confused::confused::baffled:
 
ja do tantum rosa polecam jeszcze mały zraszacz do kwiatów, taki najmniejszy 0,25ml ;) i po porodzie jak najczęściej włazić pod prysznic, popsikać się tantum rosa ze zraszacza a osuszyć papierowym ręcznikiem
 
reklama
ja zastanawiam sie nad tym tantum bo w szpitalu gdzie chce rodzic polozne psikaja kobitka krocze tym oscy... cos tam ktore uzywa sie do pepuszka maluszka, podobno dobrze to robi i jak ktoras to maila to podczas odchodu polecały.
 
Do góry