reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

a my pojechaliśmy dziś po rożek i nabyliśmy taki o
8335.jpg
jeszcze do tego była promocja -10% na wszystkie artykuły tej firmy, więc czysty zysk:D
 
reklama
Śliczne te wasze zakupki ;-)
Dziewczyny co myślicie na temat tym majtek jednorazowego użytku? Zastanawialam sie dziś w Tesco czy nie wziąć ale odlozylam, czy któraś kupiła , używała ?
Ja po pierwszym porodzie dałam radę bez , ale sama nie wiem
 
nefi 60 zl kosztował, nie usztywniany, wkładkę można dokupić
agusia moja siostra tez kupiła te jednorazowe i raz użyła stwierdzając nigdy więcej, spada toto z tyłka, bezsensowne i w ogóle miała złe zdanie o nich:D ale to kwestia gustu:) chodziła w szpitalu w normalnych swoich:)
 
ja sobie zakupiłam paczkę tych jednorazowych są takie sexy, że nie mogłam się powstrzymać:rofl2::laugh2:
A tak na serio podobno są do dupy, ale w niektórych szpitalach ich wymagają
 
gąbki miałam nie kupować ale była w takim ślicznym kolorze, że się skusiłam :rofl2: do tego dostałam w prezencie taki leżaczek z materiału LEŻAK LEŻACZEK MATERACYK DO KĄPIELI KĄPIELOWY (2027609026) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a i tak pewno będę używać zwykłych pieluch tetrowych, bo u mnie w domu tak się wszystkie dzieci kąpało c
o do szlabanu na zakupy to ja też sobie zrobiłam, jak się wzięłam dzisiaj za pranie i okazało, że wcale nie mam 2 pralek prania zrobić tylko wyjdą minimum 4 :rofl2:
więc poza tymi dużymi rzeczami już nic nie kupuję (a jeszcze ma mi przyjść jedna paczka z allero z ciuszkami, bo myślałam, ze mam mało
 
reklama
nefi mi dziewczyny kilka postów wcześniej odradziły wkładkę, więc kupiłam miękki;) wkładkę zawsze można dokupić do tych rożków, nam się podobał wzór i jakościowo jest dobry
 
Do góry