reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

dziewczyny super zakupki :))) tylko pozazdrościć :)) piszę grupowo ponieważ nie mam dalej kompa i przez tel sprawdzam forum i ciężko tak latać ze strony na strone i pisać każdej z osobna :))
 
reklama
MaMicurina jakiego laktatora aventa szukasz? ja kupiłam ręczny za 63 zł jak chcesz to Ci podeslę aukcję. jak zobaczyłam w sklepie cene tego samego to mnie przytkało :szok:, ponad dwa razy tyle kosztował:szok:
 
vill - ja się nie mogę wypowiadać, mimo że go miałam przy Tymku. Tak samo jak medele mini electric. I ani jeden ani drugi laktator nie był w stanie poruszyć moich cycków ;) Jak młody się przysysał to aż się krztusił tak leciało, a druga pierś była cała mokra zawsze. Jak przystawiałam laktator - susza jak na saharze.
Ale ogólnie sprawiał pozytywne wrażenie ;-)
 
Ja miałam przy pierwszym dziecku Avent reczny, super tylko reka moze rozbolec :-) dlatego teraz mysle o jakims innym.
 
przy Gabrysi miałam laktator ręczny LOVI, wygodny, łatwy w obsłudze tylko niewiele się przydał, przy nawale pokarmu wolałam masować ręcznie, i żaden laktator tak nie odciąga pokarmu jak maluszek!

Tym razem zaryzykuję bez tego urządzenia, najwyżej dokupię później
 
reklama
Dzięki za podpowiedzi - w zasadzie to ja myślę o laktatorze głównie na wypadek nawału pokarmowego i ewentualnie, żeby jakiś zapas zrobić, jeśli będę miała jakiś pilny wyjazd. Bo generalnie chcę karmić piersią ile się da i wiadomo, że maluszek najlepiej sobie powinien poradzić ;-)
 
Do góry