reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

Inamorate tak się napatrzyłam co kupujesz że aż sama zamówiłam kilka rzeczy dla Aleksa a i kilka licytuję jeszcze
Kurdę nie wchodzę więcej na ten wątek, bo co wejdę to coś kupię haha
Pierwsze takie moje zakupy, bo Aleks nie ma ani jednego rampersa i bluzy też nie
Bluzy na rozmiar 68, tylko ta niebieska ostatnia na 62
Body na 68
No to siem pochwalę










czadowe:tak:
 
reklama
ani w tesco (F&F), ani w pepco vatu nie podnoszą na niemowlęce ciuchy. - chociaz to pewnie do czasu... jednak z tego co widzę to narazie ceny bez zmian:)))
u nas w pepco tez mega wyprzedaze...
kupilam dzis szlafrok mieciutki dla siebie za 39 zł... przecena z 69:p
a ciuchy dla dzieci tak tanie, ze szok.. jednak sie otrząsnelam, bo ciuszkow mam tyle ile trzeba i niepotrzebnie bym nakupowala....okazji jeszcze bedzie wiele:) jednak w miare trzezwa ze mnie mama. hahaha
 
Kurcze ja ostatnio w tesco 5 body Disneya takie ładne z myszka mini kupiłam za 30zł hehe i 3 bodziaki rozpinane po całości za 12zl :) Miałam już nie kupować ciuchów ale z tych nudów czekam na zakończenie chyba 15 aukcji :szok: zbankrutuje głupia:wściekła/y:
 
dziewczyny czy ktoraś zamawiała szlafrok z allegro i jest z niego zadowolona? zastanawiam się nad np zestawem koszulka+szlafrok, ale boję się o jakość:-(
 
ivi - ja tez chcialam zamawiac, ale stwierdzilam,ze szlafrok musze dotknąć. nie odwazylam się:p i w sumie sie ciesze..
tez "czailam" sie na te komplety koszulek ze szlafroczkiem, ale...nie... jednak zrezygnowalam i dorwalam dzis w pepco superasny, mieciutki, cieplusi, pieknie uszyty za 39 zł:D

inamorate - nie zbankrutuj na tych licytacjach;p
 
Manta i teraz się zbulwersowałam bo ja za swój dałam 120zł :wściekła/y::wściekła/y: i wyglądam w nim jak duża różowa świnka :szok::angry: jak kupowałam to lepiej leżał :-D

Spoko staram się nie bankrutować, ale ciężko to widzę :szok::oo:
 
Manta - jutro chyba podjadę do pepco i zobaczę czy u nas coś jeszcze zostało :-) Ogólnie koszule mam, ale jakoś tak.. jedna nowa + szlafrok (poprzedni straciłam na rzecz mojej mamy ;) ) to muszę kupić...
 
ivi ja kupiłam jedna koszule dzis na próbę na allegro. zobaczymy jak z jakością i rozmiarem, ponieważ mocno mi sie nie zgadzają te wszystkie niby wymiary podawane przez sprzedawców.
szlafrok mam stary, taki grubasny i wygladam w nim jak hipcio. jedno co mnie pociesza to, to, że w szpitalu jak to mówia panuje temperatura macicy, więc tak na prawde tylko żeby iść na badanie będzie potrzebny.
mam tez problem tak jak większość ze stanikiem, mnie w biuście póki co prawie nie przybyło, no ale jak sie będzie karmic to przybędzie, więc chyba kupię coś z "wyższej półki", co można zwiększać rozmiar w razie czego i trzyma biust na właściwym piętrze, a do szpitala jakis zwykły byleby był i w razie czego tak do noszenia po domku czasem i tyle.
 
reklama
ja z koszulek z allegro jestem zadowolona...
a z tym szlafrokiem to bylo tak,ze ja dla siebie zawsze kupuje ostatnia wszystko... i tak czekalam...i sobie kukalam przy okazji po sklepach i dzis mialam godzinke do wizyty...stwierdzilam, ze w pepco nie zmarzne...i jest szlafrok:D...chociaz w pepco kolo mnie bym juz nie dorwala;p od początku nie mialam zamiaru za szlafrok dac wiecej niz 50 zł. postanowienie dotrzymane;p hehe

ale biustonosza to nie znajde juz tak latwo... oj nie nie. w biuscie i pod biustem za duza roznica.. miseczka dobra - pod biustem za duzo - i tak za kazdym razem. a nie usmiecha mi sie placic nie wiem ile za biustonosz, ktory tak czy siak zmienie niebawem na inny.;o
 
Do góry