reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

Perelandra ja też lubiłam te ciuszki z primarka - niby jakość taka se ale biorąc pod uwagę jak dziecko szybko rośnie to warto :tak: Tylko weź pod uwagę że 0-3m to rozmiar 62 a nie 56 ...

Szukająca podgrzewacz moim zdaniem nie przydatny . Choć nie miałam więc moja opinia może nie być wiarygodna :-) Po pierwsze jak karmisz piersią to Ci nie trzeba , a nawet jak karmisz butelką ( a ja karmiłam ) to i tak mleczko zawsze musisz przygotować na świeżo .
Moim zdaniem czajnik elektryczny spoko daje radę z szybkością :tak:. Zawsze można też w termosie przygotować na noc żeby było szybciej ...

Mauusia
super zakupy ...

A ja dziś złożyłam zamówienie znajomej farmaceutki :-) do pępuszka zdecydowałam się na ten ocentisept - potem się przyda nawet do otarć czy zadrapań , i na krem maltan
 
reklama
Kurcze ja laktatora nie kupuję, bo jakoś nie wiem czy będzie potrzebny w razie Wu ktoś poleci i kupi. Wy tu o takich wielkich rozmiarach a ja na C się zatrzymałam więc mi o niecały rozmiar urosły, oj coś czuję, że cięzko będzie u mnie z tym pokarmem :wściekła/y:
 
inamorate mnie tak M latał za laktatorem jak byłam w szpitalu ... przepłacił więc teraz wolałam sobie wcześniej kupić ...
A cycami się nie przejmuj . Mnie ostatnio też tak straszliwie nie urosły a pokarmu miałam tyle że hej ... Zresztą teraz nie rosną od mleka tylko od tłuszczu :-D
 
Mini też kupiłam octanisept już jakiś czas temu, choć wczoraj pani położna w szkole powiedziała, że teraz jest nowy trend i nic do pępka się nie używa, tylko pielęgnacja "na sucho"
 
Kurcze ja laktatora nie kupuję, bo jakoś nie wiem czy będzie potrzebny w razie Wu ktoś poleci i kupi. Wy tu o takich wielkich rozmiarach a ja na C się zatrzymałam więc mi o niecały rozmiar urosły, oj coś czuję, że cięzko będzie u mnie z tym pokarmem :wściekła/y:

Ilość pokarmu nie zależy od wielkości piersi;-). Mleko nie jest przecież produkowane w tkance tłuszczowej, a to od niej zależy rozmiar biustu. A karmić piersią to i facet może jak się bardzo uprze.
 
reklama
Maruusia rożek śliczny, też chcę kupić
przewijak kupię w zestawie z łóżeczkiem i materacem na allegro, bo z takimi zakupami nawet mój chłop nie powinien mieć problemu jak mu dodam do obserwowanych :-) ŁOŻECZKO tymon SZUFLADA + MATERAC + PRZEWIJAK ! (2027114811) - Aukcje internetowe Allegro
Szukająca ja też uważam, że podgrzewacz to zbędna rzecz

laktator kupiłam już, bo za dużo się napatrzyłam na dziewczyny w moim otoczeniu, które nie miały od samego początku i cierpiały z powodu zapalenia piersi
 
Do góry