reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
właśnie moja przyjaciółka poleciła mi triumpha Mamabel Micro Stretch N, mówi że super wygodny, szczególnie na początku kiedy to biust zminia swoje rozmiary z godziny na godzinę

Ale rozmiarówka mocno ograniczona, chyba, że to tylko w tym sklepie taką mają, ale znając Triumpha to pewnie po prostu tylko w takich rozmiarach robią. Swojego biustu bym w ten stanik nie wcisnęła;-).

Ja planuję kupić jeden bezfiszbinowiec i jeden normalny z fiszbinami na początek. Ale to bliżej połowy/końca lutego dopiero, najlepiej tak, żeby po porodzie jeszcze się mieścić w termin zwrotu, gdyby się okazało, że mi jednak nie pasuje.
 
Kurcze ja ostatnio w tesco 5 body Disneya takie ładne z myszka mini kupiłam za 30zł hehe i 3 bodziaki rozpinane po całości za 12zl :) Miałam już nie kupować ciuchów ale z tych nudów czekam na zakończenie chyba 15 aukcji :szok: zbankrutuje głupia:wściekła/y:
noo...przynajmniej robisz to oszczędnie:-)...ja też miałam już nie kupowac a juz na pewno nie do 3mcy i tak nie dalo sie...coz bede pozniej handel uprawiac

Manta i teraz się zbulwersowałam bo ja za swój dałam 120zł :wściekła/y::wściekła/y: i wyglądam w nim jak duża różowa świnka :szok::angry: jak kupowałam to lepiej leżał :-D

Spoko staram się nie bankrutować, ale ciężko to widzę :szok::oo:
ja już w sukienkach zacyznam wyglądac jak balonik na przodzie...namiocik znaczy:cool2:

Aaaaaaaaaaaaaa wygrałam :-):-):-):-):-) To się pochwalę :tak:
procz tego wygrałam chyba jeszcze z 15 innych aukcji, ale cóż jak mała nie założy to oddam koleżanką ;):tak:
mnie te pierwsze sie podobają bo ja kocham białe:-)
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma lub miała okrycie kąpielowe dla dziecka z mikrofibry, ciekawi mnie jak się sprawdza w praktyce, bo chciałam dokupić jeszcze jedno i się waham czy kolejny ręczniczek frotte kupić czy właśnie tę mikrofibrę?
 
Super zakupy ...
Amandla mikrofibra chyba super chłonie , ale nie można jej prać z płynem do płukania bo się zapycha i traci chłonność
 
2022719801.jpg a to moja zdobycz na aukcjach całe 12zł
 

Załączniki

  • 2022719801.jpg
    2022719801.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 30
chyba zamowie dzis nianię i laktator nareszcie...na allegro z avent widze ze są calkiem duze roznice w cenach:confused:

Kasiulka ale mi sie podoba ten stanik...jeszcze jest jeden taki ktory wzielabym do karmienia,ale cholernie drogi...a ze 2 by sie przydaly hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny super łowy :-):-)
polak - no kombinezon dorwalaś nawet taniej niż ja w lumpeksie:-D ja za swój dałam 18zł:-D

MaMi - jeśli będziesz miała mleczarnie, czego serdecznie życzę, to dwa nie wystarczą:no: ale na takie typowo "domowe" potrzeby, tylko do podtrzymania wkładek, to polecam staniczki z auchan'a ;) mega tanie, dość wygodne.. ale oczywiście nietrwałe :-)
 
Do góry