reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

Za 6 godzin kończą mi się aukcje z takimi zajebistymi ciuszkami, że jak nie wygram to się zdenerwuje :-D
Atomowka to z nudów do końca tygodnia jak mam tak leżeć to coś czuję, że pójdę z torbami :-D:-D
 
reklama
Inamorate zaloguj sie na snajper net i masz tam 3 darmowe aukcje ktore ustawiasz i Ci strzela twoja oferte 3 sekundy przed zeby cie nikt nie przebil :-) Zawsze sama pilnuje ale jak na czyms mi bardzo zalezy to sie zabezpieczam snajpierem :-p
 
Dziękuję, już coś wiem i Wasza wiedza naprawdę mi się przydaję.
Przez to, że sama jestem niepracująca to dostaję mnóstwo prezentów od rodziny i przyznaję, że chodziłam po sklepach, żeby pooglądać, ale nic nie kupiłam, bo mi nie trzeba. Dopiero teraz kompletuję resztę, bo zostały mi same osobiste rzeczy, które nie nadają się, żeby dawać w prezencie chociażby dlatego, że się nie zna rozmiaru. Stąd moje podpytywania. Ale fajnie pooglądać co Wy kupujecie i poczytać :happy:
 
dziewczyny z tymi stanikiami to ...zalamana jestem dzis kilka przymierzalam i nic nie wybralam za to ceny kosmiczne musze gdzie indziej pojechac bo ja chce taki zwykly miekki i pozniej ew bede mogla sobie dopupic jakis ladniejszy z fiszbina.
Dzis kupilam poklady i podpaski boze jakie one wielkie no ale mus to mus, krem na sutki, przewijak,wanienke i lezaczek do niej
Zobacz załącznik 422025Zobacz załącznik 422027
 
Inamorate tak się napatrzyłam co kupujesz że aż sama zamówiłam kilka rzeczy dla Aleksa a i kilka licytuję jeszcze
Kurdę nie wchodzę więcej na ten wątek, bo co wejdę to coś kupię haha
Pierwsze takie moje zakupy, bo Aleks nie ma ani jednego rampersa i bluzy też nie
Bluzy na rozmiar 68, tylko ta niebieska ostatnia na 62
Body na 68
No to siem pochwalę









 
reklama
Do góry