reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
też mam dylemat co do pieluch, wiem jedno na pewno jedorazówki:p, tylko nie wiem jakiej firmy. Pampers niby najlepszy, ale drogi, a tu dwie dupki będą. A jakich firm będziecie używać? myślałam o Happy na początek, ale może macie już jakieś doświadczenie?
 
Wiesz co ja tak myslalam jak Manta tutaj wczesniej pisala te Dada z biedronki ponoc sa dobre bo znajomi uzywaja i te normalnie na dzien a na noc jakies firmowe i lepsze jak no.pampers albo huggies
 
kla00dia śliczne ubranka,a sunia słodka,na pewno zapach czuje,bo maluszki mają swój specyficzny zapach więc na ubrankach jego czuc

co do pampersów to używałam na początku tych oryginalnych pampersa a później kupowałam babydream z rossmana,ale wiadomo pupki sa różne i nie wiadomo jak będą reagować,jak to mówią kwestia prób i błędów
 
klaOOdia ubranka super , a psinka rewelacyjna ... i padła po sesji :-D

Tunia Dada są ok , ale dla mnie duuużo twardsze niż np pampersy i dla niemowlaka chyba wolała bym babydreama bo są naprawdę mięciutkie :tak:
 
Klaodia jak fajnie wszystko razy dwa:) a wozek bedziesz miała jeden za drugim cz oba w jednych rzedzie?

Tunia dokładnie, trza wszystkich wyprobowac i wybrac najlepsze dla dupinki i portwela
Smarkowi Dada nie podeszły jak Mini pisze za twarde i to w kroku było szersze niz w pampkach.
Huggies'y tez nie bardzo Happy były całkiem git.

A ja rozkow nie uzywałam, leza gdzies noweczki okurzone.
Miałam takie sztywne, cienkie poduchy i na nich mi sie najlepiej nosiło/usypiało maluszka.
 
to ja chyba też kupie sobie różne na początek tak jak Ty tunia23,
do szpitala Happy, bo wycięcie na pępek mają i jako chyba jedyni robią takie maciupeńkie pieluszki dla wcześniaków:p
i wypróbuje babydream skoro Mini55 piszesz, że są mięciutkie:). Pampersa sobie odpuszczę chyba, że dzieciaki wrażliwe tyłeczki będą miały (ich koszt mnie przeraża, a to razy dwa trzeba:p)
 
kindzia26a kupie sobie ten jeden obok drugiego wybiore, pewnie jako spacerówka się nie przyda, bo będzie za ciasno, ale te podłużne to mogą być niestabilne i to z tyłu nic nie widzi, poza tym później też mało miejsca na nózki i większość z nich jest droższa niż te, które obok siebie są.
znalazłam coś takiego na allegro Polski wózek-od producenta-GRATIS - DUO BLIŹNIAK (1888949718) - Aukcje internetowe Allegro
nie drogi, 23kg i szerokość 80cm, więc wejde z nim do domu:p
 
reklama
Do góry