reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
super te leżaczki, ja jak pisałam mam taki leżaczek-kołyske z fp jest superowa, ale taki jak Wy pokazujecie jest dużo bardziej poręczniejszy, można go postawić wszędzie
 
inamorate - no jakby nie patrzec to one są takie same..:p ino kolor inny troche...a tak to to saaaamo;-))) dobry wybór!:D hahaha. nasze dzieci będą sie pieknie bujały.

ivi -mnie w tym z fishera co wkleiłaś nie przekonał ten plastikowy pałączek na zabaweczki...ale jest piękny:-)
 
no ja chciałam ten bo ma płozy metalowe a plastikowe mnie jakoś nie przekonują no i jest różowy :-D ivi fajny, ale faktycznie do 9kg to się nie opłaca
 
Manta - w tym z FP? nasz Tymek to ma "od urodzenia" że tak powiem. I jest rewelacyjny. A pałączek ma zamocowany do tej pory, i sobie z niego "drzwiczki" do krzesełka zrobił ;) teraz jak siada na nim to jest cała procedura. Podchodzi, włącza wibracje, odsuwa pałąk z zabawkami, siada zadowolony, zasuwa pałąk i strzela miny albo udaje że śpi :) a potem odsuwa pałąk, wychodzi, wyłącza wibre i biegnie się dalej bawić :-D:-D

inamorate - mnie włąsnie te metalowe nie przekonują. Poza tym, żeby zmienić pozycje trzeba go mocno "przesunać" albo odchylić, czyli z dzieckiem w środku raczej tego nie zrobisz.. te plastykowe nóżki są krótsze i nawet jak dziecko zaśnie w bujaku to można szybko ustawić na "krzesełko". A jeśli chodzi o wytrzymałość tego plastyku to jest na prawdę solidny i mocny :)
 
ivi- ahaha...no jak się "naumiał" pięknie:D

ale mnie ten drugi przekonuje bardziej jakoś jednak...:-)))) - moja uparta barania natura się odzywa:D "BO TAK!"
 
Manta - po to jest ich tyle żeby każdy wybrał coś dla siebie ;) mi w tym plastykowym brakuje pałąka "przez całość", mimo że ten plastykowy się sprawdzał.. Ale z tego wybrniemy tak, że dokupimy pałąk z zabawkami który można bedzie zamocować też na foteliku samochodowym :) będzie idealny na wyjazdy :-)

inamorate - powiem Ci że w życiu siebie nie podejrzewałam o coś takiego, ale mam podobne odjazdy na punkcie różu ostatnio :) Wszystko co słodkie, księżniczkowate, cukierkowe, różowe, fioletowe i w ogóle takie... dziewczynkowe jest na topie :D ciekawe jak szybko mi się to znudzi ;)

a własnie! przypomniałam sobie co koniecznie muszę kupić w naszym sklepie z art dla dzieci.. OPASKĘ dla dziewczynki!!! :D
 
reklama
A ja jestem happy bo bede miala ten :-D :

105907836.jpg


A z teco "przy okazji" przyjechały pierwsze smoki :-)

IDShot_225x225.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry