reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

Szukająca - podgrzewacz - wg mnie zbędny tzn - sama bym go sobie nie kupiła. Jeśli bym go dostała od kogoś - to fajnie, pewnie czasem się przydaje ;).
a mleczko bez podrzewacza robimy tak:
2/3 objetosci woda zimna (przegotowana , sobie stoi na kredensie)
1/3 wrzatek
mleczko w proszku
bałtamy

i
maluszek wcina "letnie" mleczko z butli

popieram! a jeśli będize "za zimne" można wlać do miseczki/kubeczka gorącej wody, do tego wstawić butelkę z mleczkiem i chwile poczekać co jakiś czas mieszając :) także podgrzewacz nie jest niezbędny :tak:

Perelandra - gdyby sam laktator wystarczył przy problemach z zapaleniem piersi.. Ostatnio koleżanka miała piersi aż fioletowe. Żaden laktator ni ebył w stanie jej pomóc, tak samo jej synek nie dawał rady ściągnąć mleczka.. Dopiero porządny masaż (ręczny) pod ciepłym prysznicem dał rade przetkać kanaliki.

Maruusia - rożek cudny!!!
 
reklama
MAMY WKONCU KOŁYSKĘ!! :-D
Wkońcu coś jeny..
Bo chcielismy z PL - wyszło by ponad 80 f..no i dostawa nie wiadomo jak.
Tutaj szczerze takie rzeczy tez trzymaja cene- minimum 75 funtow z materacem.
Znajoma chciala odsprzedac i zaproponowala 50 funtow.. A na jednej ze stron kiddicare.com znalazlam taka promocje 54 funty za nowke kolyske z materacykiem :szok: I znalazlam wieczorem zostalo 10 sztuk, teraz patrze 8 sztuk i zastanawiamy sie z mezem i patrze 4 sztuki :szok: O nieee wiec szybko kupione i wsio w piatek juz bedzie! :-)
A czytalam opinie o nim to same najlepsze!

Buy your Clair De Lune Florence Swing Crib Natural - Including pack 55 reviews from Kiddicare Cribs | Online baby shop | Nursery Equipment

I juz zostaly dwa hehe ;-)
No to jakos sie pocieszylam, juz jak mam malca w co wlozyc i ubrac na poczatek z tego co dostalam to juz nie jest zle! ;-)


Perelandra bieraj te z primarka śmiało- ale jak ivi zauwazyla trafnie te 0-3 msc to sa od 62 cm :dry: Bo jedna paczke mam symboliczna tych bodziakow ( kupiona po usg z 12 tygodnia :D ) i przykladalam do tych ciuszkow co dostalam i wlasnie pasowaly jak na ok 62 cm ;-)
Ja bede tylko bodziaki i wczesne ciuszki kupowac w primarku, bo tanie to to. Jakosciowo szału nie ma, ale skoro ja sobie jakis czas w ciuchu pobiegam to maluch te kilka tygodni za ta cene tymbardziej :tak:
 
Ostatnia edycja:
ivi j wiem, że laktator nie zawsze skuteczny ale wiem też, że w tych przypadkach które znam byłby bardzo przydatny
Angel już kupiłam te bodziaki i pajace, skoro moje Maleństwo już ma te 1800 g to chyba zupełnie malutkie nie będzie; najwyżej te ubranka na 56 kupię sobie w pepco (jak mi się w końcu uda do niego dotrzeć)
 
Atan super zakup, mnie też dziewczyny zaraziły leżaczkiem i na pewno sobie go sprawimy, ale już jak się dzidzia urodzi:)
 
Mini też kupiłam octanisept już jakiś czas temu, choć wczoraj pani położna w szkole powiedziała, że teraz jest nowy trend i nic do pępka się nie używa, tylko pielęgnacja "na sucho"

Tez chcialam octanisept kupic, ale po rozmowie z polozna stwierdzilam ze nie kupie nic-tutaj niczym nie smarujesz tylko przecierasz
Marusia rozek super
Atan lezaczek bardzo przyjemny , ja kupie jak juz dziecko bede miec na rekach:)
Musze sprawdzic te staniki o ktorych pisalyscie
 
Mini dzieki za info
Ivi masz racje jak zimne to do wrzatku buteleke i mieszamy:)
mnie tez na zastoj pokarmu pomogł masaz, zrobiła mi go połozna środowiskowa,
ja juz wyłam z bolu z tymi cycorami nie jest łatwo
Perelendra
dobrze ze zamowiłas, moim zdaniem bodziaki z pepco sa gorsze niz primarka. tzn bawełna jest gorsza
te pepcowe po jednym praniu ida w szerokosc, robi sie staszna szmata te z primarka lepiej sie trzymaja .
Ja uzywałam bodziakowi pajacow z primarka po domku, do spania i na spacerki pod kombinezon. Wizytowe to nie są.
A jesli dobrze pamietam to z tymi 5 - pakami i 7- pakami to nie dokonca jest tak ze 0-3 to 62. Bo w tych wielopakach ..bodziaki nie sa jednakowe, sa np 3 mniejsze (56) i 4 wieksze (62)
(w pakach pajacow tez tak jest)
Ale tu moze mnie pamiec zawodzić i mogła pomylic z mothercare.
Bo Tam na pewno te paki maja dwie wielkosci ubranek.

Marusia rozek urokliwy i temn fiolecik i tem konik:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze ja laktatora nie kupuję, bo jakoś nie wiem czy będzie potrzebny w razie Wu ktoś poleci i kupi. Wy tu o takich wielkich rozmiarach a ja na C się zatrzymałam więc mi o niecały rozmiar urosły, oj coś czuję, że cięzko będzie u mnie z tym pokarmem :wściekła/y:
przecież to nie ma nic do rzeczy :happy:

fajne zakupy dziewczyny
 
Do góry