reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

też mam ten rogalik do karmienia
a co do poduszek poporodowych, moją koleżanka poleca koła ratunkowe dmuchane dla dzieci takie do wody. Podobno zdają egzamin, a moja koleżanka to kawał babki, myślę że pod 90-100 kg podchodzi
 
reklama
hmmm co do poduszek do karmienia i poporodowych - dla mnie to zbędny gadżet... Jak napisała Kasiulka - jeżeli już naprawdę ciężko kobiecie siedzieć po porodzie to doskonale się sprawdzają koła do pływania dla dzieci <takie małe>
któraś pytała o laktator - ja mam Aventa ręcznego. Przy Jagodzie jak najbardziej się sprawdził, przez 1wszy mc raz dziennie z każdej piersi dodatkowo musiałam ściągać mleko bo leciało ze wszystkich stron <200ml z jednej piersi...> a potem jak już Jagoda wypijała wszystko to się przydał jak trzeba było naprodukować zapasy na wyjazdy;-)
 
Perelandra bardzo fajne zakupy

Tez mam zamiar kupic poduszke do karmienia, ale to tak w luty /marzec dzis kupilam recznik-dla malej jasny, dobija mnie ze albo rozowe albo niebieskie -jak by nie bylo innych kolorow
 
Ewstra mnie też denerwuje ta kolorystyka, zwłaszcza że płeć naszego Dziecka ma pozostać niespodzianką... dlatego kupuję pomarańczowe, żółte, zielone i białe rzeczy
 
Ostatnia edycja:
Laktator Aventa reczny jest chyba najlepszt. Poduszki do karmienia polecam bo mi ulatwily zycie- tylko najlepiej te miekkie bo ja mialam twarda i po ok3 m-cu maly mi sie sturlywal. Fajne i super tanie te ciuchy ciazowe- w szoku jestem:)
 
reklama
Ewstra mnie też denerwuje ta kolorystyka, zwłaszcza że płeć naszego Dziecka ma pozostać niespodzianką... dlatego kupuję pomarańczowe, żółte, zielone i białe rzeczy
super kolory :-)..ja uwielbiam glownie biale

Ewstra w necie jest wiekszy wybor:tak:

Do mnie dziś dotarły pajacyki na 62 kurteczka do 3mcy i czapuchy:
IMG_0347.jpgIMG_0348.jpg
 
Do góry