reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

To zależy też od tego czy do szpitala musisz mieć ciuszki bo jak tak to często każą kaftaniki mieć.A lepiej kupić62 rozmiar starczy na trochę dłużej i więcej.Ja kupowałam dla mojego smyka taki zestaw do wyjścia ze szpitala komplecik tzw wyprawka.Teraz już mam z 20 sztuk body i wydaje mi się ze starczy.Zawsze jak coś możesz zamówić sobie przez neta jak maluszek już będzie:-)A ciężko mi z ciuszkami bo miałam dużo od cioci dla Kacpra i wiem ze z 3 torby były.A teraz sama muszę kupić i już kombinuje co maluszkowi zakładać będę i co potrzeba.I znalazłam w sklepie za 48 zł taki zestaw do wózka i zamierzam kupić.
 
reklama
My pod choinkę zamowilismy rozek i kojec:-). Jutro dojdzie:tak:
03b03b4e78508a7ec2c2982150be1b68_320x320_noncropped_2327124861_thumb.jpgcbf5b25ba80c4540b96969f92ca9accf_320x320_noncropped_2724234917_thumb.jpg
 
reklama
4lata temu uzywałam laktator reczny firmy avent teraz sama nie wiem jaki kupic? Butelek tez tej firmy uzywalam ale od tego czasu pewnie sa juz jakies lepsze? I gdzie znalazlyscie body rozpinane na calej dlugosci bo szukam szukam i nie moge znalezc wszystko przez glowe a czytajac Wasze possty doszlam do wniosku ze takie jak radzicie beda lepsze.:-)
 
Do góry