reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Mamicurina ale jaja z tym koniem:) normalnie nosze soczewki i zawsze widzalam konia! Od 2dni mam okulary i juz nie widze konia:(

Bartek urodzil sie 56 i 90% ubranek na 56 bylo za malych ale ja tez nie mam nic na 62- ale w smyku mega wyprzedaze. Tylko ja mam zupelnie inny dylemat- jaka pogoda bedzie w marcu i kwietniu:) czy kupowac mega cieple czy cienkie ciuchy.
 
Dziewczyny wczoraj przeglądałam wątek marcówek 2011 i mają tam wątek odnośnie zakupów co warto kupić a co nie poczytajcie:-)Było o wkładkach bella że nie polecają jak pamiętam ale poczytajcie warto:-)
 
(zakupki dla mamuni nie dla dzidzi :) musiałam coś pozamawiać żeby było już na świeta i nowy rok :)))
Tunika Bluzka KIMONO nietoperz CIĄŻOWA jesień UNI (1944394487) - Aukcje internetowe Allegro kolor musztardowy :)
SWETER ROZPINANY CARDIGAN DŁUGI - 40-42 - NOWY (1948344630) - Aukcje internetowe Allegro
HIT *ZIMA* GRUBE* Eleganckie RURKI*CYGARETKI* L/40 (1942934712) - Aukcje internetowe Allegro)



Niektóre z was może pamiętają jak ostatnio kupowałam takie oto ciuchy i wrzucałam linki i miałam dać znać Tricia odnośnie tych spodni rurki/ cygaretki, więc tak osobiście nie polecam (zwróciłam je jak tylko przyszły :), materiał strasznie sztuczny i na pupie brzydko strasznie leżały i w kolanach były strasznie szerokie :/
z bluzki tuniki jestem starsznie zawodolona, kolor musztardowy identyczny jak na zdjęciach, materiał cieplejsza dzianina, super bluzeczka leży na ciele, zamówiłam sobie ponownie jeszcze dwie sztuki, więc osobiscie polecam a na sweterek jeszcze czekam :)))
koszule nocne/ do karmienia co kiedys podwałam również link polecam, bawełna 100% i za cene 18zł opłaca się :)
jutro jak znajdę chwilkę to porobię zdjęcia i wrzucę :)


co do bodziaków to ja mam rozm 56 mam nadzieje ze moja dziuba sie wieksza nie urodzi a także znajdzie sie kilka ubranek nawet w rozm 50-54 :)))
 
Ostatnia edycja:
fajne zakupy ale ja rozek nie lubie spodni ;-) a moze widziałas gdzies czerwone leginsy ciazowe bo niemoge znalesc 3 tyg temu byly i nie zapisalam u kogo a teraz ich niema ;-( jak mam pieniadze.. wry
 
Atan ja legginsy zamawiałam u tego sprzedającego
Bawełniane Polskie Legginsy Getry Ciąźowe : r L (1955607865) - Aukcje internetowe Allegro
nie ma on koloru takiego jakiego chcesz ale z całego serca je polecam :)) maja panel na brzuszek i nie są takie "rajstopowate" mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi :)) tylko takie getry, co do rozm do ja zamówiłam sobie L (przed ciążą nosiłam M) i tak myślałam że jak troszkę więcej mnie jest to L będą idealne ale jednak M by pasowały idealnie więc taki jaki rozm się nosi taki powinno sie zamówić i będą dobre, aaa i możesz zapytać o kolor może ci sprawadzą akurat taki jaki jest.

a tutaj znalazłam masz linka do legginsów w kolorze czerwonym:
http://allegro.pl/30-leginsy-legginsy-getry-bawelna-ciazowe-m-i1957046294.html
http://allegro.pl/legginsy-getry-ciazowe-z-panelem-dlugie-promocja-i1955129151.html

Tricia
tutaj masz linka jeszcze do takiej samej tuniki jak ja wcześniej kupiłam
SEXI MAMA. KIMONO NA CIĄŻĘ. KOLORY JESIENI. S-XL (1957510447) - Aukcje internetowe Allegro
ale ta jest droższa o 2zł no i ma kilka negatywów sprzedający, ja dokupiłam sobie u tego starego sprzedawcy co wcześniej zamawiałam tylko teraz poza allegro już wzięłam ale ty możesz do niego napisać żeby ci wystawił w razie czego aukcje i zakupisz sobie, naprawdę polecam ta tunikę i szybka wysyłka ze strony sprzedającego.
Tunika Bluzka KIMONO nietoperz CIĄŻOWA jesień UNI (1944394487) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry