reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

ja tez szukam ocieplanych legginsów najwygodniej mi się chodzi teraz w legginsach i tunikach
kupiłam już kilka ale mi się poprzecierały - takie mam udziska grube :crazy:
tricia jeśli możesz to podaj linka do tych grubych rajstop
 
reklama
ja w koncu kupilam : Szlafrok ciążowy i do karmienia bawe L/XL zielony (1923355013) - Aukcje internetowe Allegro oraz http://allegro.pl/polspiochy-62-100-mieciutka-bawelna-polski-produkt-i1949320576.html



a
te pol spiochy tylko dlatego ze u jednego sprzedawcy tak to bym nie kupywala haha ja mam takieleginsy jak podajecie i przy malym brzuchuok ale przy duzym sa dupiate bo na brzuchu sie trzymaja ale podczas chodzneia po schodac z tylka schodza te leginsy ciagnac majty za soba- dobrze ze tunikach mykam haha
 
byłam na ciuchach miała być dostawa, a tu słabizna, kupiłam tylko sobie koszulę nocną na guziczki żeby się łatwo karmiło i szlafrok z bawełny, nawet nie ma co pokazywać
 
Kasiurek fajnie, że wstawiłaś linka do szlafroka, kupuję ten żółciutki :-)
a oto moje teskowe pajace i body
marchewa.jpgbody.jpgżabka.jpg

tak jak pisałam, nie mogłam się oprzeć tej marchwie :-D

a teraz muszę się rozejrzeć za laktatorem. polecacie jakiś?
 
reklama
a ja dzis zamowilam poduszke do karmienia z motherhood, jeszcze tylko musze pomyslec nad poduszka poporodowa bo podobno faktycznie bardzo ulatwia zycie po :)
 
Do góry