reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Dziewczyny ile zamierzacie pieluszek tetrowych czy flanelowych kupowac ? 20 sztuk wystarczy ? mama mi mowi żebym sobie z 30 kupiła bo to sie przyda przy karmieniu itp
 
wydaje mi sie że te jednorazowe pieluchy wygodniejsze nie trzeba prac ani nic no tylko że koszt sie zwiększa ale jeśli są udogodnienia takie w dzisiejszych czasach to czemu z nich nie korzystac :) ale to kwestia każdej z nas :) a które kupowac flanelowe czy tetrowe bo ja to juz niewiem :nerd:
 
reklama
A ja prasowac bede ciuszki dla takiego maluszka trzeba prasowac:-)

Trzeba bo? Jakiś powód konkretny jest?


Z pieluch na początek na pewno pampersy. Potem najwyżej się zobaczy. Tetrowych kupię sporo, ale ja ich sama używam do wycierania włosów, więc się i tak przydadzą;-) i może ze trzy flanelki jeszcze.
 
Do góry