reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Tunia szperaj szperaj za kombinezonem, w marcu to bedzie tak ja teraz pogodowo, .. kwiecien jeszcze potrafi byc zimny.. dopiero Maj robi sie cieplejszy.. (a zawracam na to uwage bo musze do kominka podrzucac i w marcu palimy normalnie jak z sezonie)
pamietam jednego roku na początku marca jeszcze był śnieg kto liczy na ciepło to poczeka do Maja

Anula Atan no niezle Marcelek i Amelka obkupieni:)
 
CIMG0643.jpg
To ja dodam co mi się uzbierało :-) Zajęło mi to całe 2 miesiące mam nadzieje ze wyrobie do marca:-)
 
Ja ubrania i rzeczy dla malucha trzymam w siatkach gdzieś pochowane w kątach, czekam do stycznia aż wyremontujemy pokój i będę miała gdzie chować wszystko dla malucha
Pochwalę się swoimi zdobyczami, za wszystko dałam 9 zł
Pierwsze dwie rzeczy są błękitne ale fotki słabe


 
reklama
atomowka super to body z tygryskiem swietne:-D
Ja mam pytanie czy Wy pierzecie na bierzaco ubranka dla dzidzi czy wszystkie upierzecie blizej marca?
 
Do góry