reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

IMG_1286.jpgIMG_1280.jpg
IMG_1281.jpgIMG_1282.jpg
IMG_1283.jpgIMG_1284.jpg
IMG_1285.jpg
 
reklama
Fantastyczne rzeczy - aż mnie skręca, że ja jeszcze muszę poczekać. No ale cierpliwa jestem. Doczekam :tak:. Za to potem to już za siebie nie ręczę :-D, chociaż mam taki mały hamulec bezpieczeństwa: nie znając płci, muszę sie ograniczać do rzeczy uniwersalnych, a to zawęża możliwości więc i moje zapędy.
 
Fantastyczne rzeczy - aż mnie skręca, że ja jeszcze muszę poczekać. No ale cierpliwa jestem. Doczekam :tak:. Za to potem to już za siebie nie ręczę :-D, chociaż mam taki mały hamulec bezpieczeństwa: nie znając płci, muszę sie ograniczać do rzeczy uniwersalnych, a to zawęża możliwości więc i moje zapędy.

wczoraj moja znajoma leżąc w szpitalu bo już jest 6 dni po terminie miała USG po 9 miesiącach okazało się że jednak czeka na córeczkę :szok: sama się zastanawiałam nad tym co by było gdyby....:szok:

ja sama nic jeszcze nie kupiłam takiego dla małego wszystko to rzeczy od teściowej, która szaleje po lumpkach i te które dostałam.... a sama bym po sklepach poszalała, ale jeszcze mam czas i to na te droższe zakupy
 
Te babcie nasze to wariatki:-)moja przyleciala ostatnio z kocykiem i 20 szt pieluch tetrowych przyniosla:-Di sie wscieka ze dzidzia nie chce sie pokazac bo chciala by pokupowac jakies sukienusie albo jakies spodeneczki w samochodziki jak to ona mowi:-D
 
anula- nie zabraniaj, nie zabraniaj!! fajna taka babcia! i bardzo dobry ma gust, serio! sliczne rzeczy wybiera!
Atan- ooo tak wyprawka jak na czworaczki heheheh super!!

ja wczoraj stwierdzialam, ze nie ma opcji- po grudniowej wyplacie mojej dokupuje to co mi potrzeba, duzo tego nie ma, ale kocyk, dla mnie do szpitala to chyba tyle....jedynie jak cos na wyprzach w styczniu wpadnie mi w oko to dokupie z ciuszkow i finito!
w styczniu musze juz miec torbe spakowana.
 
reklama
Ja musze jeszcze znalesc ten kombinezon nieszczesny dla dzidzi, ale stwierdzilam ze szukam w ciuszku nie ma sensu wydawac jakis tam pieniedzy gdzie pewnie zaloze ten kombinezon 3, 4 razy.
 
Do góry