reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Zobacz załącznik 409644Zobacz załącznik 409643Zobacz załącznik 409645Zobacz załącznik 409646Zobacz załącznik 409647Zobacz załącznik 409648Zobacz załącznik 409649Zobacz załącznik 409650wszystko co mam na zdjeciach bo jeden kartonik z kilkoma ciuszkami i kombinezonikiem wiekszym jest nie sfotografowany i wanienki nie mam na zdjeciu i stojaczka do wanienki w srodku takiej wkładki ;-)
a i w tym 2 kartonie sa 2 reczniczki do kapieli ;-)

a w innej paczce od kumpeli po synku ciuszki na starsze dziecko prawie roczne i wieksze ;-)ale tez nie fotografowałam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Atan tylko pozazdrościć tych wszystkich rzeczy, Ty juz prawie gotowa na przyjście córy :) my w sumie już też tylko jeszcze pare drobiazgów trzeba dokupić i jestśmy gotowi :)
 
niemam tylko kosmetykow i apteczki i produkttow do szpitala ale to w styczniu uznalam ;-)
a ze swoich zeczy to mam4 pizamki ;-) do karmienia ( koszule ) 2 dostałam 2 kupilam ;-)
ale najpierw kupilam zanim je dostałam ;-) zawczesnie kupiłam ;-)

ale sie ciesze ze tyle mam a byłam zalamana ze wszystko musze kupic i jakos pieniedzy brak itd ale duzo dostałam od pomocnej mamy i tak jakos wyszlo ze potem kumpela siatke zabawek dala i ciuszki i tak sie uzbieralo co brakowalo dokupiłam ;-) i wsio ;-)
 
Miśka super ubranka, Atan ty to już masz mega wyprawkę, super

a my wróciliśmy po weekendzie od teściowej, ona jest szalona :-) ale te rzeczy co kupuje są takie słodkie, że nie zabraniam jej kupować, najwyżej będę stroiła Marcela kilka razy dziennie jak będzie za dużo ubranek ;-)
zaraz porobię fotki to wrzucę :happy2:
 
reklama
IMG_1279.jpgIMG_1270.jpgIMG_1271.jpgIMG_1272.jpgIMG_1273.jpgIMG_1275.jpgIMG_1276.jpgIMG_1277.jpgIMG_1278.jpg
 
Do góry