reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

kamilaedi ja właśnie stwierdziłam, że przecież nie dam rady po sklepach chodzić i na raz wszystkiego kupić w ciągu 3-4 dni, skoro wyprawa do 2 sklepów, to dla mnie wyczyn na który muszę się przygotować psychicznie, a potem zdycham bo mnie kręgosłup boli... dlatego na raty i na allegro będę kupować od grudnia (po wypłacie :tak:)
 
reklama
wiem, ja tez padam nawet po szybkich zakupach i tez czekam na wyplate i zaczynamy powoli robic zakupy, moj T caly czas gada jeszcze tyle czasu- a ja oczywiscie 'jak ty sobie wyobrazasz ze sloniem po sklepach chodzic??' toz to juz 16 tygodni do konca i jeszcze swieta po drodze :-)
 
atan- super masz te rzeczy :)) troche Ci zazdrosze, ze wy juz prawie gotowi, ja jszcze sporo czasu spedze w sklepach

Ja tam się cieszę :-) Wróce do UK , bedzie mi smutno i samotnie z dala od domu po takim czasie spedzonym tu..to chociaz do marca bede miala misje stopniowego szperania, szukania i wybierania :-)

Ale faktycznie masz niezle zapasy Atan :tak:
 
kamila mój też mówił do wczoraj, że jeszcze dużo czasu ale mu uświadomiłam ile rzeczy będzie trzeba kupić i że w końcu może z tym zostać zupełnie sam, bo ja nie mam siły teraz, a co dopiero w lutym no i się zgodził, żeby już coś zacząć kupować :tak:
 
Ja też pomału się rozglądam , chyba od stycznia już będę robić powoli zakupy . Może nawet w grudniu na jakiś wyprzedażach zaszaleje , choć ubranek w sumie mi tak nie trzeba :-)
 
Jak przyjechalam do mamy to widze ze poszalala-sporo koszulek bodziakow spioszkow kupila, dzis kupilismy spiworek do spania kocyk i dwa bodziaki- wszystko w kaplecie:) jak bedzie dzien to moze uda mi sie jakas fote cyknac.
 
Atan świetne rzeczy - jest nawet kombinezonik żabki ;-)

miska też fajne rzeczy dostałaś - na pewno sporo się przyda, a tak jak piszecie - fajnie coś dostać i już. Przynajmniej ja tam lubię (bo w sumie znam takich co nie lubią nic dotawać)

A wśród rzeczy, które ja dostałam właśnie to i buciki były - takie wełniane - pewnie założę maleństwu na jakieś wyjście, bo tak to też popieram, że buty dla niemowlaka to raczej zbędne.
 
reklama
Do góry