reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
No ale się wątek zakupowy rozkręcił :-)

Ola
buciki jednak cieplejsze niż np skarpetki i o ile po domu nigdy nie wkładałam, to Borys na wyjścia ( już jako starsze niemowle ) takie posiadał na jesienną i wiosenną porę :tak:
 
wiadomo że przy 3 jest już wydatek na ubrania,jakoś to trzeba zebrać do kupy,ale wiadomo sobie nie kupię dzieci rosną i muszą mieć w czym chodzić,jak coś dostaję bardzo się z tego cieszę,bo to naprawdę ulga dla kieszeni i w to zawsze można kupić coś innego
powiem że już nie mogę się doczekać już bym wszystko kupiła czego mi jeszcze brak,ale tak pomału bo na raz to za duża kwota:szok:

też czeka nas wymiana niektórych mebli bo są już w takim stanie,że oj,ale też pomału nie wszystko na raz bo wiadomo że nie da rady człowiek wszystkiego kupić na raz
 
tez na to zwróciłam uwagę
łozeczko jest klupsia a na tamtych to jest na jednym zdjecie ochraniacza z ikei i posciel 4 elementowa i zdjecie bylo na lozeczku ;-) wiec takie skopjowalam ;-) jak ssie wyszykuje i zjem sniadanko i wykapie bo dzis na urodzinki 5 latka to wam wzuce wieksze zdjecia ;-) bedzie kilka postow ale zaco co ogladac i lepiej ;-)

a wozek mam quinny buzz dostałam ;-)
 
Atan łóżeczko chciałabym takie jak na Twoim zdjęciu, tylko z szufladą, komoda też mi się podoba ale nie amm na nią miejsca
postanowiłam, ze od grudnia zacznę kupować niektóre rzeczy - ręczniki z kapturkiem kocyk, prześcieradełka... zawsze to potem mniej będzie
 
reklama
Do góry