reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

miska - fajnie jak się coś skapnie od rodzinki albo znajomych,co nie??

ej tak oglądam Wasze łowy i mnie zastanawia jedno... Bo ja Jagodzie 1wsze buty kupiłam jak ona już praktycznie chodziła.. Po co noworodkowi buty? przecież to się nawet nie trzyma stópki? Nie wiem może dziwna jestem,ale uważam że to niepotrzebne, niewygodne,a nawet niewskazane,bo stópki powinny mieć luz i swobodę.... Jagoda do tej pory często biega na bosaka, w skarpetach/rajstopach... Oczywiście ma do domu buciki takie szmaciane z twardą i profilowaną podeszwą ale jej nóżka też kiedyś musi odpocząć:dry:

te buciki są bardzo leciutkie więc prawie jak skarpetki
jak ktoś daje to trzeba wziąć,zawsze parę groszy w portfelu zostaje
a jeszcze dostałam kurtkę dla Agnieszki więc już nie muszę jej kupować więc jeszcze bardziej mnie to cieszy:-D


Perelandra my tez nie mamy miejsca na razie wszystko w kartonach i workach,ale pomału można kupować zawsze to mniej niż wszystko na raz
 
reklama
wow miska- ale sie obglowilas! super jest ta kurteczka granatowa zimowa, cudnaaaa!
fajna masz kolezanke:tak:

Atan- taaaa wlasnie; malo co widac, widac tylko, ze duzo tego :-D

ja nie spie, bo moj dopiero wrocil, to mowie oblatam jeszcze watki heheheh
 
wow miska- ale sie obglowilas! super jest ta kurteczka granatowa zimowa, cudnaaaa!
fajna masz kolezanke:tak:

Atan- taaaa wlasnie; malo co widac, widac tylko, ze duzo tego :-D

ja nie spie, bo moj dopiero wrocil, to mowie oblatam jeszcze watki heheheh

to tylko część bo wszystkiego nie cykałam hihiihhi
no i tak będzie mi odkładać cały czas więc mam spokój na jakiś czas z ubrankami
 
Miska - wiadomo,że jak dostajesz za darmola to bierzesz, najwyżej założysz na jakieś wyjście "na pokaz". Ale widzę w zakupach innych kobitek często buciki... A do mnie pezyjeżdża często kuzynka i ten jej mały ma 7mc ale jeszcze nawet nie siedzi (pewnie przez to że jest zapasiony,bo ona mu wtyka jedzenie na chama) i ona mu zakłada kozaki grube już od dwóch mc a w domu szmaciane buciki i ten mały ciągle je sobie zdejmie,albo mu zlecą, a ta mu na chama wciska te buty na nóżki i na niego krzyczy że co on robi, ile razy ona mu będzie to zakładać itd. normalnie żal serce ściska jak ona go tak męczy i jeszcze wyzywa:wściekła/y:
 
Kindzia Zara baby

Ola wiesz takim maluszkom dopóki nie chodza jest bez sensu nakładanie takich typowych butów bo to męczarnia dla dziecka,ale wiesz różne sa matki i ich podejście do wychowywania,nam może się nie podobać

a czemu na pokaz jakby mi się to nie podobało to bym po prostu nie wzięła i tyle
 
Ostatnia edycja:
e tam ...
butki na zajaczka musza byc...
no jak tak do ludzi "bez butow"
niech rodzinka wzdycha do dziecia ochy ochy ..


ja w domku tylko japace
w zadne buciki, spodenki, sukienusie ubierac nie bede..
niewygodnie i czasu szkoda na takie domowe przebierance...
 
Ostatnia edycja:
miska- ale masz fajnie i dobrze w sumie, bo przy 4 dzieciakow jest kogo ubierac, wiec akurat to duza pomoc bedzie jak dla najmlodszego bedziesz dostawala!
ja mam siostrzenice rok starsza od mojej malej i tez mam sie super, bo spoooorooo dostaje po niej, tylko kurde jedyny problem taki, ze tamta jest wieeeelka, a moja taka drobnica i to co tamta nosila na wiosne pasuje na moja dopiero na nastepna...ale kurde jesien...ale nie ma co narzekac :tak: biore co daja heheheh

Ola
- wlasnie; butki sa ot tak na wyjscie, zeby dziec fajowsko wygladal i tyle. ja tam tez dla mlodego mam iles tam par roznych butow i sa super, podobaja mi sie, do szpanu hehehe moga byc. Julia tez miala zakladane od malego i jakos w niczym jej to nie przeszkadzalo i nie krepowalo, a na jesien to sie cieszylam, ze ma cos na nozkach i ja grzeje przynajmniej :tak:
a zakladanie badz nie i jakie itd w czasie nauki chodzenia to temat rzeka, na bank bedziemy to przerabialy :-D
 
ajako - hehe ja też do mojej dostaję lumpki po dziewczynce dużo większej... Jest 2 lata starsza niż moja a metki są od 4 do 6 lat:szok: z ostatniej paczki to może coś jej będzie dobre jak zacznie chodzić do szkoły... A jak dostałam 1wszą paczkę od tej znajomej,to owszem były tam rzeczy na długość dobre na Jagodę ale jak np. w lato miała takie ogrodniczki fajne to po bokach jeszcze 2 Jagódki by weszły:baffled: tamta dziewczynka to grubasek taki że masakra <zaznaczam że Jagoda do chudych nie należy> ale to jest przesada. Ale - darowanemu koniu w zęby się nie zagląda i zawsze coś tam wybiorę na moją Żabkę <a co nie to upchnę dalej:cool2: a znajomej to bez różnicy bo mówi że woli oddać mi niż na jakiś Karitas bo nie wie czy to trafia do potrzebujących czy do szmatoli i ktoś jeszcze na tym zarobi może. A tak ja się cieszę bo zawsze coś mi to pomoże,ona się cieszy że ma co z tym zrobić i że znajomy to ma(bo większość markowe:sorry2:)>
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rzeczy macie śliczne też bym chciała mieć chociaż troszkę. A wózek już praktycznie mam (w wątku o wózkach)Ale mam manie wszystko bym kupiła a mój ze za wcześnie ehh a na wózek się uparł.A tyle rzeczy mamy do zrobienia jeszcze remont u dzieci i nowe meble trzeba kupić.I pewnie będzie trzeba wózek odebrać przed świętami bo po jest inwentaryzacja.Podobno mieli jego rodzice na wózek dać a tera z to już nie wiem jak to będzie.A ja mam manie i szukam kombinezonów itp.A nawet sobie do szpitala nic nie kupiłam heh.I pralkę musze wymienić za dużo głowa mnie zaczyna boleć jak pomyśle o kwotach :no:
 
Do góry