reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

Ostatnia edycja:
reklama
Atan w waszym przypadku zakupy dla dzidzi sa zabronione :)) macie chyba wszystko czego potrzebujecie, poza zdrościc a zarazem ciesze sie razem z toba ze chociaz troche wydatków mniej bedzie :) oby tak dalej :)
 
no w sumie uwazam ze mamy wszystko jedynie apteczka i kosmetyki i moze z 2 kaftaniki z długim rekawem by sie przydaly ;-) i produkty do szpitala dla mnie ;-)
 
Atan - co to za wózek? pokaż go lepiej.:-) I na tych zdjęciach są 3 różne łóżeczka i 2foteliki eee??chyba coś mi się dwoi w oczach
 
ja dzisiaj byłam u koleżanki i to częściowe ubranka jakie dostałam od niej

DSC00757.jpgDSC00759.jpgDSC00760.jpgDSC00761.jpgDSC00762.jpgDSC00763.jpgDSC00764.jpgDSC00765.jpgDSC00766.jpgDSC00767.jpg
 
miska - fajnie jak się coś skapnie od rodzinki albo znajomych,co nie??

ej tak oglądam Wasze łowy i mnie zastanawia jedno... Bo ja Jagodzie 1wsze buty kupiłam jak ona już praktycznie chodziła.. Po co noworodkowi buty? przecież to się nawet nie trzyma stópki? Nie wiem może dziwna jestem,ale uważam że to niepotrzebne, niewygodne,a nawet niewskazane,bo stópki powinny mieć luz i swobodę.... Jagoda do tej pory często biega na bosaka, w skarpetach/rajstopach... Oczywiście ma do domu buciki takie szmaciane z twardą i profilowaną podeszwą ale jej nóżka też kiedyś musi odpocząć:dry:
 
reklama
o rany ależ Wy już macie tych ubranek i innych rzeczy, ja mam tylko czapeczkę i niedrapki, które dostałam z loveli i to wszystko... już sama nie wiem czy zacząć coś kupować od grudnia czy jeszcze poczekać, bo jeszcze nie mama zrobionego miejsca na rzeczy dla Malucha :confused:
 
Do góry