reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

No i znowu nei wiem na jakim watku to napisac wiec wymyslilam sobie ten hehe..chce kupic poduszke do lozeczka bo ta co ma to jest taka plaska,ze prawie jej nie czuc,ze cos w srodku jest..Pewnei kazda wie jak wyglada bo to jest typowo dla noworodkow..no ale do czego zmierzam,myslicie ze mozna juz kupic taka wieksza i puchowa poduszke,taka zeby mozna bylo sie w nia wtulic.:-):-)?
 
reklama
Ja mam taka plaska podusie ichyba nie bede go do wiekszej przyzwyczajac bo sama jak bylam mala to spalam prawie na polsiedzaco i mam krzywy kregoslup teraz:dry:
 
No wlasnie tez mi chodzi o ten kregoslup,ale widze jak ona lubi spac na takiej mieciuchej podusi ;-)u Nas w lozku,wiec pomyslalam ze moze jej zmienie..bo ta co ma to naprawde jakby w ogole nie bylo..:no:
 
my tez mamy plaska i na razie nie mam zamiaru zmieniac, jak mu bedzie niewygodnie to bedzie marudzil. a skoro spi jak susel, to po co kregoslupik meczyc:tak:
 
Oleńko,kupiłam szczoteczkę w Dino za całe 7 zł.;-)

A co do spania to Zuzol śpi w ogóle bez poduszki jak mamusia:tak: Ma tylko lekko podniesiony spód w kołysce i łóżeczku.
 
reklama
Bylismy wczoraj na zakupach w ToysRus...kurcze, wyjsc ze sklepu nie moglam, az zawrotu glowy od tych wszystkich zabawek i kolorow dostalam. Ogladalismy krzeselka do jedzenia, maja duzy wybor, ale jeszcze sie nie zdecydowalismy. Szukalam tego swiecacego zolwia ale nie moglam znalezc. Nie znalazlam takze mikolajowej czapki i lekko sie wkurzylam bo Swieta tuz tuz i chcemy zrobic ladna kartke w czapach a tu...nic, wszystko podobno wyprzedane. Nigdzie czapy nie ma:(

Wyszlam ze sklepu z kilkoma parami cieplejszych skarpetek, pojemniczkiem na smoczki, bo nam sie wszedzie po ziemi walaja i sliniaczkami. Tych mialam juz kilka ale jakos sie nie sprawdzaly, przemakaly, niedobrze sie spieraly...i wyprobowalam dzis wczorajszy zakup i mowie wam - CUDO.

Podaje link do podobnego produktu. Bardzo tanie, na wierzchu bawelna plus akryl a pod spodem wszyta ceratka, super, zadnej plamki na ubranku. Spralam ciepla woda dzis po jabluszku, odwiesilam w lazience (nie na kaloryfer) i po godzinie byl suchy!!!!

myToys.de -- 7-Tages-L
 
Do góry