reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Dziewczyny, super zakupy! Columbina, mam taki sam termometr do wody, fajowy :-D

ja wczoraj wybrałam się do takiego outletu z rzeczami dla dzieci, który otworzyli obok mnie, bardziej żeby zobaczyć ceny. wzięłam kilka rzeczy z promocji, a oprócz tego babeczka dała mi listę-wyprawkę ze szpitala gdzie będę rodzić i chciałam dokupić jeszcze kilka tanich bzdetków, żeby już mieć z głowy. i wzięłam jakieś tam miseczki i gąbeczki z naturalnego włókna. i jak przyszło mi płacić, to jakoś tak dużo mi się wydawało. później sprawdziłam ten rachunek i okazało się, że te gąbki kosztowały 9euro!!! 2 malutkie gąbeczki 40 zeta!!!! :szok:

później wrzucę fotkę moich zdobyczy :)
 
reklama
Mila oj no czasem mozna sie tak naciac, chyba kazdemu sie zdarza, nastepnym razem bedziesz uwazniej sprawdzac cene. Ale najwazniejsze, ze jestes zadowolona z tych drobiazgow co kupilas :tak:
Cluue super kombinezonik, slodziutki! Gratuluje zakupu! Ja tez teraz patrze po sklepach jakie sa ceny, a potem poluje po lumpeksach, no bo w sklepach normalnych to nie uciekna, jakby co moge kupic pozniej.
 
wszystkie rzeczy dla maluszków słodziutkie
ja jak obiecałam też wkońcu wzięłam się za zrobienie zdjęć :) 1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg
 
Niebieska woooooooooooooooowwwww!!!!!!!! :szok: Ile Ty tego masz!!! Bosh jakie slodkosci! Kiedy ta Twoja corcia zdazy to ubrac wszystko? Wszystkie sa piekne! Ja tez bym kupowala chlopiece, ale moj cos kreci nosem. Tak bym poszla na jakies szalenstwo zakupowe dzis, ale niedziela i tu blisko wszystko zamkniete, a jechac do centrum mi sie nie chce. Chyba poprzegladam allegro. Poki co wrzucam fotki bluzek, ktore kupilam dla mnie:

P1080325 (360x640).jpgP1080329 (361x640).jpg
pierwsza z wyprzedazy H&M za 3£, a druga z lumpka tez za 3£.
 
niebieska, super rzeczy! i ile!!! to wszystko na rozmiar 56, czy tez większe? mi się bardzo te bluzy z kapturkami podobają szczególnie te w paski.

aninek, śliczne bluzki. a jaki Ty masz kształtny brzuszek!
 
reklama
columbina ten sam termometr sobie upatrzyłam - wygląda na żywo tak samo jak na zdjęciu?
niebieska istne szaleństwo :-) super ciuszki i reszta gadżetów :-)
aninek koszulki bardzo fajne i chyba do końca ciąży w nich pochodzisz bo masz taki uroczy mały brzuszek ;-)
 
Do góry