reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Aninek ja tez mam zwykle bawelniane gatki z primarka, jak sie pobrudza to nie bedzie szkoda wyrzucic nawet.

Czarni ja ci nie podpowiem co do wozka bo oczoplasow dostaje, tyle tego jest, zwlaszcza w Polsce.
 
reklama
Ojej ale dawno tu nie zagladalam ile ladnych rzeczy nakupowalyscie, z grubsza poczytalam co tam nowego i ciagle znajduje jakies braki w swojej wyprawce bede musiala jeszcze troche kaski przed swietami wydac na allegro dzieki Wam ;p Dobrze ,ze jest to forum bo gdyby nie to to bylabym zielona ;p
 
aninek ja mam majtasy z siatki bo w PL na kazdym kroku podkreslaja ze ma wszystko oddychac, ale bawełniane tez beda ok. Tak jak napisała Emilia najlepiej wziasc jakieś tanie żeby nie było szkoda wyrzucić :)
 
marta87 widocznie ja mam jakąś inną tą koszulę bo prałąm ją może 3 razy już i nie zszedł kolor ale jak piszą dziewczyny- po pobycie w spzitalu będą się te koszule nadawały... i szybko będzie za duża także luzik :)
Biłka super misio! Ja mam misiowe rękawiczki i czapeczki. I jeden kombinezon taki cieńszy właśnie:elvis:
aninek ja mam 5par takich siateczkowych i mam zamiar kupić dwie pary takich zwyklaków.

Hmm ja wkładki kupiłam sobie bella. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że te Hartamana są lepsze. Bo bym sobie takie kupiła. Jakoś dam radę :oo2:
czarni wózeczki fajne, rozumiem, ze już któryś wybrany.
Maonka mumm ciuszki słodkie!
 
Dodaje kilka fotek ubranek ;)

P1060280.jpgP1060281.jpgP1060286.jpgP1060287.jpg
 
reklama
gosia sliczne ubranka :)

magdus30 ja też mam wkładki z belli, jakos damy rade :) moja kolezanka je uzywała i nie mówiła ze są jakieś fatalne tylko że jej życie uratowały :) także Nam pewnie też nie zaszkodzą.
 
Do góry