reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

super ciuszki :)
swoją drogą na takich malenkich ciuszkach napisy córeczka tatusia kocham mamę i tatę będę taki jak tata czy inne są tak przeurocze sama posiadam takie w szafce i strasznie mnie wzruszają ;-)małe słodkości :tak:
 
reklama
Nam pozostała do kupienia już tylko wanienka i termometr a wózek zamawiamy jak dzidziuś się urodzi, bo nie chcemy się teraz zagracać przed świętami :-p Mamy też chustę do noszenia, ale trzeba będzie dokupić drugą, żeby każde z nas miało swoją ;-) No i pytanie do doświadczonych mamusiek... Ile kupować tych podkładów poporodowych, żeby nie zabrakło?
 
Aliaolio powiem Ci, że ja przy 1 ciąży kupiłam tylko 3 sztuki, w szpitalu byłam 12 dni, więc co chwilę mąż musiał latać do apteki i dowozić mi podkłady. Teraz zamówiłam od razu 10 sztuk.
 
Ja tez kupiłam 10 ale do torby spakowalam 5. Pokazalam mężowi gdzie leży reszta więc jak coś to będzie donosił. Ale już w domu są :) zmarnować sie nie zmarnują bo swietnie sie nadają pózniej do lozeczka pod przescieradlo lub jako przewijak :)
 
Wreszcie dorwalam sie do lapka wiec rzucam kilka ostatnich zdobyczy dla maluszka :)
DSC_0061.jpgDSC_0059.jpgDSC_0060.jpgDSC_0062.jpg
 
Ostatnia edycja:
Gosia super śliczne ciuszki! :))
Januarka piękny ten kocyk, ubranka superowe!:)


Co do pory rodzenia to mnie się wydaało że jak Konrada na wiosne urodziłam to była idealna pora, było już ciepło więc nie trzeba było dużo grubych ciuszków ubierać i szybciej wtedy przy wyjściu na spacer:tak: a jak przyszło lato to miał ze 2 miesiące i śmiało mogłam go położyć w odkrytej gondolce w samym podkoszulku i pampersie:tak: no i nie musiałam sie ż brzuchem przy upałach męczyć, ani żadnej kurtki kupować :tak:
 
januarka piękne zakupy ;-)
ada1989 ja właśnie drugie bym chciała 'zaplanować' na wiosnę.. jak to wyjdzie to zobaczymy ale rzeczywiście fajna pora :tak:
ja ostatnio kupiłam pierdółki typu butelka, szczoteczka do włosków, pieluszki i troszkę innych rzeczy.. nie mam tylko w dalszym ciągu czapeczki i szaliczka na wyjście ze szpitala.. raaatunku - macie jakiegoś linka? bo ja szukam i szukam i coś nic nie mogę wyszukać.. wszystkie jakieś takie duże..
 
A ja wczoraj wybrałam sie na szybkie wyprzedaże i polecam bardzo wstąpić do mothercare bo wszystkie ubranka 50% taniej ! Wydałam tam chyba z 400 zł ale wyszłam z 5 pełnymi reklamówkami ubranek na wyrost dla synka i córci. Już mam kupione na przyszły rok kurtki zimowe, sweterki i bluzeczki. Ach no i kilka bluzecżek oczywiście i bodow na teraz :)
 
reklama
Sylvanas no u nas tez w mothercare wyprzedaze i mam zamiar meza zaciagnac.

Ada zgadzam sie co do rodzenia na wiosne, moj bzik sie urodzil na poczatku kwietnia i uwazam ze to najlepszy czas na rodzenie, na spacerki mozna spokojnie wychodzic, nie ma meczarni z ubieraniem dziecka w kombinezony itd.
 
Do góry